Pridať inzerát

Manažment kvality / inžinier zákazníckej kvality

BSH Drives and Pumps s.r.o., člen skupiny BOSCH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce, Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiacpodľa profilu a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia a riadenie reklamácií elektroník od zákazníka (vrátene zo zákazníckych výrobných liniek a z trhu).
• Riešenie problémov, iniciovanie a koordinácia nápravných opatrení s pomocou nástrojov kvality a „ problem-solving“ metód.
• Zlepšovanie kvality produktov prostredníctvom prenosu zistení nedostatkov produktov u koncového zákazníka a z procesu riešenia problémov do vývojových projektov elektroník.
• Definovanie a zavádzanie preventívnych opatrení na zabezpečenie kvality produktov/procesov v sériovej výrobe.
• Monitorovanie analýza stavu kvality elektroník u zákazníka.
• Identifikácia a eliminácia slabých miest v zákazníckej kvalite, analýza chýb v PQM databáze.
• Metodické vedenie 8D projektov.
• Komunikácia so zákazníkom v oblasti kvalitatívnych problémov.

• Kreatívne pracovné prostredie podporujúce osobnú sebarealizáciu vybavené modernými technológiami.
• Práca v dynamicky rastúcom kolektíve.
• Možnosť kariérneho rastu podľa schopností pracovníka.
• Zaujímavé finančné ohodnotenie (pravidelné koncoročné odmeny).
• Možnosť „Home office“.

Balík sociálnych výhod:
• Flexibilné časové konto (možnosť čerpania náhradného voľna).
• Finančný príspevok na kultúrne a športové podujatia podľa výberu cez kredit na karte zamestnanca.
• 13. plat.

Vzhľadom k veľkému počtu životopisov, bude odpovedané len vyhovujúcim kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• Vysokoškolské inžinierske vzdelanie s elektrotechnickým, prípadne strojníckym zameraním.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - základy
ISO 14001 Environmental management systems - základy
ISO 9001 - pokročilý
Failure Mode and Effect Analysis (FMEA) - pokročilý
Poka Yoke - pokročilý
Six Sigma - pokročilý
PPAP (Proces schvaľovania dielov pre výrobu) - základy
Shainin - pokročilý
5 prečo - pokročilý
Quick Response Quality Control (QRQC) - pokročilý
Measurement System Analysis (MSA) - pokročilý
8D reports - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Uprednostníme skúsenosti z oblasti vývoja a výroby elektronických komponentov • Uprednostníme skúse
2

• Schopnosť tímovej práce.
• Komunikatívnosť, flexibilita.
• Analytické a kreatívne myslenie.
• Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.
• Asertivita.
• Agilnosť, ochota učiť sa.
• Interkultúrne povedomie.

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Hausgeräte GmbH., sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BSH Drives and Pumps s.r.o.
Továrenská 2
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Kováčová
Tel.: +421566417472
E-mail: poslať životopis