Pridať inzerát

Zoraďovač

BSH Drives and Pumps s.r.o., člen skupiny BOSCH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720,06 EUR/mesiac+172,81 EUR variabilná zložka mzdy + 60,- EUR zvláštny príplatok odvolateľný. Spolu 952,87 Eur.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výkon, Kvalita, OEE a BOZP na pridelenej výrobnej linke
- Realizácia výroby podľa výrobného programu
- Nastavovanie, resp. zoradenie a rozbeh linky
- Hodinové hlásenie prestojov, resp. odchýlok od cieľov do systému pre zber údajov
- Dodržiavanie definovaných štandardov 5S
- Starostlivosť o stav zaradení a prípravkov na pridelenej linke
- Diagnostika a odstraňovanie drobných problémov
- Denné zlepšovania – CIP aktivity
- Rozvoj štandardov autonómnej údržby

- Zaujímavá práca v stabilnej medzinárodnej firmy s najnovšími technológiami
- Možnosť kariérneho rastu
- Profesionálny prístup
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Sociálne výhody

Spolu s vaším životopisom nám zašlite žiadosť o zamestnanie prípadne motivačný list a kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní!

Oslovení budú len vyhovujúci kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prax minimálne 2 roky v obdobnej pozícii - NUTNÁ !!!
- Znalosť práce s výrobnými linkami a zariadeniami
- Skúsenosti s robotmi (Kuka, ABB, Fanuc)
- Základné znalosti v oblasti mechaniky, pneumatiky
- Znalosti v oblasti Lean / 5S, Autonómna údržba/
- Výhodou je ovládanie jedného cudzieho jazyka

Požiadavky na osobnosť:
- Schopnosť pracovať s tímom
- Asertívne správanie
- Samostatnosť
- Vysoké pracovné nasadenie
- Odbornosť

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Hausgeräte GmbH., sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Kováčová
Tel.: +421566417472
E-mail: poslať životopis