Pridať inzerát

Obchodný zástupca / Obchodná zástupkyňa

Bruno Paul, a.s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste obchodník alebo obchodníčka telom aj dušou? Máte vzťah k interiérovému designu? Je pre Vás kľúčové budovanie dlhodobého vzťahu so zákazníkom? Pre už dlhodobo zavedenú oblasť Bratislavského kraja hľadáme nového proaktívneho kolegu. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám svoj životopis!

Na tejto pozícii Vás čakajú nasledujúce úlohy/zodpovednosti:

  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, rozvoj vzťahov a reprezentácia spoločnosti
  • denná komunikácia s klientami a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • poskytovanie poradenskej a technickej podpory
  • vytváranie cenových ponúk
  • miesto výkonu práce Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
  • spoločnosť sídli v Bratislave

Od vhodných uchádzačov na túto pozíciu očakávame:

  • Min. stredoškolské vzdelanie
  • Predošlá prax na pozícii obchodného zástupcu min. 2 roky (skúsenosť s jednaním na kuchynských štúdiách výhodou)
  • Veľmi dobré prezentačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti, technické myslenie
  • Relevantné dosiahnuté výsledky na doterajších obchodých pozíciách
  • Samostatnosť, starostlivosť, schopnosť komplexne vnímať procesy vo firme
  • Orientácia na výsledky
  • Chuť učiť sa a pracovať na sebe, motivácia, drive a energia
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Znalosť anglického jazyka výhodou

Čo k tejto pozícii ponúkame:

  • Zázemie kolektívu prosperujúcej firmy pre spracovanie tvrdeného kameňa, prírodného kameňa a keramiky
  • Stabilnú a dlhodobú prácu s flexibilnou pracovnou dobou na HPP
  • Motivujúcu mzdu s variabilnou zložkou odrážajúcu Vaše obchodné výsledky (základná mzda + provízia)
  • Zamestnanecké benefity (stravné lístky, príspevok na penzijné poistenie, 2 dní sick day)
  • Služobné auto aj k súkromným účelom, notebook, mobilný telefón
  • Zmluva na dobu určitú na pol roka, pri obojstrannej spokojnosti predĺženie na dobu neurčitú