Pridať inzerát

Zaměřovací technik

Bruno Paul, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Poprad
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 - 2 200 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technicky založený člověk s citem pro detail? Je pro Vás důležité dodržování ověřených technických postupů? Hledáme nového kolegu se znalostí zakreslování v programu 2D AutoCad. Kolegu, který má zároveň vztah k designu a přírodním materiálům.

Náplň práce:

zaměřování korpusů pro kuchyňské, koupelnové desky a další výrobky zejména z tvrzeného kamene = práce s přístrojem PROLINER
komunikace se zákazníkem a odsouhlasení technických detailů pro výrobu zakázky = chceme našim zákazníkům poskytnout technické poradenství. Služba musí splnit očekávání zákazníka, ale zároveň odpovídat užitným vlastnostem zpracovávaných materiálů
příprava technické dokumentace k zakázce pro zadání zakázky do výroby = zpracování výkresové dokumentace v programu AutoCAD - 2D
pravidelný reporting nadřízenému
cestování v rámci svěřené oblasti (Poprad)

Požadované znalosti:

SŠ vzdělání (strojní, stavební)

podmínkou profesionální práce v AutoCAD 2D
zkušenost s programováním CNC strojů výhodou
ŘP sk. B
logické myšlení a zdravý selský rozum
komunikativní jednání
důslednost, pečlivost a vlastnost dotahovat věci do úspěšného konce

Nabízíme:

dlouhodobou spolupráci a garanci zaměstnání i v nepříznivé ekonomické situaci
profesionální zaškolení od kolegy z oboru, jehož výsledkem je nulová chybovost
flexibilní pracovní dobu (3 dny práce v terénu při zaměřování poté 2 dny home office při zakreslování)
zázemí menšího kolektivu rostoucí společnosti
zajímavou mzdu s variabilní složkou odrážející Váš výkon
zaměstnanecké benefity (2 dny zdravotní volno, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, benefitní karty, Multisport karty, skvělý tým, atd.)
po zapracování smlouvu na dobu neurčitou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou