Pridať inzerát

Konštruktér

Brueckner Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vykonávanie konštrukčných a projektových úloh v mechanickej konštrukcii
- tvorba konceptov, 3D modelov strojných súčiastok a zostáv, vrátane jednoduchých konštrukčných výpočtov
- tvorba výrobnej dokumentácie - výkresov, kusovníkov a zadávania dát do SAPu
- optimalizácia existujúcich konštrukčných riešení, príprava a realizácia konštrukčných zmien
- spolupráca s oddeleniami nákupu, výroby, riadenia kvality a externými dodávateľmi

• perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
• dobré finančné ohodnotenie
• možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie
• pravidelné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
• príplatky za prácu nadčas nad rámec zákona
• vstupenky na kultúrne podujatia do výšky 100€ ročne
• voľné vstupy do fitnesscentra
• príspevok pri životnom jubileu 50 a 60 rokov
• príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
• príspevok pri svadbe zamestnanca
• rekreačné poukazy po splnení podmienok
• vianočný balíček
• vianočný večierok / letný festival
• výlet k Medzinárodnému dňu detí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Solid Edge - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené stredné alebo vysokoškolské vzdelanie v technickom odbore.
• Práca vhodná pre šikovného absolventa VŠ odboru strojárstvo alebo požadujeme aspoň dvojročnú prax v odbore
• Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom)
• znalosť SAP-u výhodou
• znalosti 3D CAD a MS Office (znalosť Solid Edge výhodou)
• prehľad v technických normách z oblasti strojárstva
• flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme, lojalita

Firma Brückner Slovakia s.r.o., so sídlom v Topoľčanoch, člen skupiny Brückner Group, výrobca strojných zariadení na výrobu fólií a spracovanie plastov, svetový líder vo svojom odbore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421383245505
E-mail: poslať životopis