Pridať inzerát

Kontrolór kvality - Nemecko

Brosys s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Meerane, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16 - 18 EUR/hod.Mzda je vrátane príplatkov. Zahŕňa príplatok za zmeny, dochádzku a kvalitu odvedenej práce.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality automobilových dielov.
Reporting - zaznamenávanie chýb a písanie denných výkazov
Jednoduché úpravy a opravy dielov.
Starostlivosť o zverené pracovisko

- stabilná práca
- uhradené ubytovanie
- preplatená pracovná cesta v prípade dochádzania za iným projektom
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť ísť pracovať do kmeňa na nemeckú pracovnú zmluvu

Práca sa môže vykonávať na rôznych miestach v závislosti od projetku.
Meerane/ Schmölln/Zwickau/Glauchau a okolie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel. Výroba dopravných prostriedkov.
Výroba automobilov a súčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- ovládanie nemeckého jazyka (slovom aj písmom) alebo anglického jazyka (slovom aj písmom)
- ochota naučiť sa a ovládať výrobné systémy
- vlastné auto (veľká výhoda)
- skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle (veľká výhoda)

Firma pôsobiaca v automobilovom priemysle. Poskytuje služby zabezpečenia kvality v oblasti automobilového priemyslu.