Pridať inzerát

Konštruktér / konštruktérka pre vývojové centrum junior

Brose Prievidza, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac+ variabilné zložky mzdy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• 3D dizajn v programe CATIA V5
• Vytváranie BOM’s a relevantnej dokumentácie
• Vykonávanie technických výpočtov (napr. váha, montážny priestor, stabilita)
• Možnosť komplexnej technickej analýzy v spolupráci so špecialistami
• Podpora kontinuálneho procesu zlepšovania
• Dodržiavanie globálnych štandardov a zodpovednosť za globálne riadenie zmien pre zaručenie celosvetovo daného dizajnu a kvality

• Bude nám potešením s Vami zdieľať široké know-how automotive vývoja spoločnosti, ktorá je na trhu už od roku 1908. Zaškolenie môže byť zabezpečené lokálne či priamo od našich expertov na centrále v Nemecku.
• Pomôžeme vám s jazykovým vzdelávaním, pre záujemcov ponúkame obľúbené kurzy anglického či nemeckého jazyka
• Potrpíme si na priateľskú a podporujúcu firemnú kultúru v rámci tímu aj na všetkých úrovniach vedenia
Medzi ďalšie zamestnancami obľúbené výhody patria napríklad:
• Možnosti kariérneho rastu
• Flexibilný pracovný čas
• Home office (100 dní ročne)
• Letný a zimný bonus vo výške 500 €
• Bonus pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov
• Bonus za úspešný rok skupiny Brose
• Moderné pracovné prostredie
• Príspevok na relokáciu podľa interných predpisov
a mnohé daľšie výhody a benefity

Informácie o výberovom konaní

• Prosíme o zasielanie životopisov v anglickom jazyku.
• Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• CAD zručnosti
• Znalosť tolerančných kalkulácií
• Porozumenie technickým výkresom
• Znalosť výpočtov fyzikálnych veličín
• Základný prehľad v materiáloch, najmä kovoch a plastoch
• Výhoda: prax v technickej oblasti

Sme prestížna nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily (systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory). Pôsobíme ako popredný dodávateľ pre takmer 80 značiek automobilov, medzi ktoré patria aj prémiové značky ako Lamborghini, Ferrari či Porsche. Kladieme veľký dôraz na vývoj a inovácie, vďaka čomu sa radíme k lídrom na trhu vo svojom obore.

Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 25 000 zamestnancov v 65 prevádzkach v 24 krajinách dosahuje obrat 6,2 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov