Pridať inzerát

Personalista

Broker Consulting, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiacZákladná + pohyblivá zložka podľa výkonu
  • Termín nástupu: Hneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak rád komunikuješ s ľuďmi, baví Ťa marketing, si kreatívny a baví Ťa marketing a práca so sociálnymi sieťami, si ambiciózny, nechceš príjmový strop, chceš mať jasne dané podmienky postupu v pracovnej kariére a chceš kariérne rásť, je táto ponuka pre Teba.
Náplňou práce je výber nových realitných a finančných špecialistov, príprava a zabezpečovanie online marketingu k vyhľadávaniu nových uchádzačov a prvotná práca s týmito kontaktami.
Pozícia je vhodná aj pre študenta alebo absolventa plánujúceho pracovať v oblasti personalistiky.
Sme medzinárodná firma s veľkými možnosťami, 23 ročnou históriou na trhu a silným kapitálovým zázemím. Pôsobíme v oblasti finančného sprostredkovania a realitných služieb.

Základný príjem + pohyblivá zložka.
Bezpečie a dobré meno poprednej medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa vyznačuje stabilitou a dlhodobým rastom a ktorá je vždy pripravená na dynamické zmeny požiadaviek trhu.

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

ZNalosť práce s PC a online nástroje - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť vzdelávať sa, komunikatívnosť, proaktivita, cieľavedomosť, zodpovednosť, ambicióznosť

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov