Pridať inzerát

Retail Marketing Specialist

British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plynárenská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 550 EUR/mesiacReálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si človek, ktorý má rád výzvy, inovácie a nebojí sa zmeny, pridaj sa k nám!

Ako bude vyzerať tvoja práca:
• Vytváranie a koordinovanie tour plánov s regionálnymi koordinátormi
• Týždenne a mesačné vyhodnocovanie výsledkov promotérskeho tímu
• Príprava prezentácii a školiacich materiálov pre promotérsky tím
• Spolupráca s externými agentúrami
• Zodpovednosť za nastavovanie reportingových platforiem (excel, google form, interné aplikácie)
• Analýza a vyhodnocovanie dát z reportingových platforiem
• Zaškolovanie kolegov do reportingových platforiem
• Zabezpečenie pracovných prostriedkov a ich pravidelná revízia pre promotérsky tím

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadu nášho podnikania na zdravie, naše portfólio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška. Pomocou technológií, inovácií a digitálnej transformácie radikálne meníme našu spoločnosť a stáva sa z nás globálna spoločnosť v našom sektore, ktorá je zameraná na spotrebiteľov, multikategórie a udržateľnosť vo svojom jadre. Udržateľnosť je pre nás kľúčová. Je zásadná pre realizáciu našej stratégie a integrovaná vo všetkých oblastiach podnikania.

Čo ti za to ponúkneme?
• Unikátna firemná kultúra zameraná na ďalší rast a výsledky
• Nové moderné kancelárie v Bratislave, home office a flexibilná pracovná doba
• 5 dní dovolenky naviac a sick days
• Multisport karta
• Ročný bonus/kariérny plán
• Notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
• Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• Raňajky na office, teambuildingy
• Mladý super kolektív a inšpiratívni lídri

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal/a vedieť?
• Hľadáme ambicióznu osobu, ktorá vidí širšie spojitosti a nebojí sa riešiť aj komplikované úlohy
• Máš otvorenú myseľ a hľadáš nové výzvy v rámci tvojej kariéry
• Nebojíš sa spolupráce a vieš efektívne komunikovať
• Vieš používať balíček MS office

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov