Pridať inzerát

Horeca & Event Specialist

British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa určí v závislosti od skúseností a kvalifikácii kandidáta.
  • Termín nástupu: 1.12.2021/1.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude hľadať príležitosti na unconventional platformách, kde vieme nasadiť našu activation a komunikáciu smerom k B2C/B2B, ako aj zabezpečiť platformy. Unconventional platformou sa rozumejú miesta HRC, sezónne miesta, ako aj príležitosti vo forme podujatí alebo iných miest/príležitostí s vysokou návštevnosťou spotrebiteľov.

BUSINESS ZODPOVEDNOSTI:

• na základe znalosti trhu definovať miesta/príležitosti pre aktiváciu/získanie spotrebiteľa
• vyjednať a dohodnúť podmienky a zmluvu na vyššie uvedených miestach
• udržiavanie platformy pripraviť ju na aktiváciu a nasadenie distribučných plánov
• neustále hľadať inšpiráciu v okolí a navrhovať nové spôsoby aktivizácie spotrebiteľov v unconventional kanáli

KĽÚČOVÉ FAKTORY ÚSPECHU:

• nasadenie HRC a unconventional plánov
• efektívne riadenie dodávateľov a agentúr s pomocou líniových manažérov

• základná mesačná hrubá mzda od 1300€ - v závislosti od skúseností
• osobný rast a rozvoj, školiace programy
• spolupráca a tímový duch
• budete sa podieľať na transformácii tabakového priemyslu
• flexibilný pracovný čas a home office
• firemné benefity / firemné auto (aj na osobné použitie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosti, zručnosti a skúsenosti:

•najlepšie 1-2 ročné skúsenosti v activation spotrebiteľov FMCF alebo v marketingu so zameraním na prácu / akcie v teréne
• vynikajúce komunikačné a sieťové zručnosti na vybudovanie silných vzťahov s obchodnými partnermi
• zmysel pre inovácie, otvorená myseľ novým nápadom
• schopnosť riadiť viacero činností naraz
• skvelé organizačné schopnosti
• ochota učiť sa, proaktivita a samostatnosť
• angličtina základy, slovenčina nutnosťou
• Ovládanie PC: MS Word, Excel, Power Point
• vodičský preukaz (aktívny vodič)

Spoločnosť bola založená v roku 1902 a stala sa globálnym podnikom, ktorý je úspešnejší a úspešnejší. Máme svetové tabakové značky a sme na čele vývoja produktov novej generácie. Venujeme čas, finančné prostriedky a zdroje na vývoj produktov, ktoré spotrebiteľom ponúka výber potenciálne menej riskantných alternatív k bežným cigaretám.
Talentovaní ľudia, inšpiratívny vodcovia, rozmanité tímy a nekonečné možnosti – to je to čo robí z BAT skvelé pracovné miesto!

BAT rozširuje svoje horizonty. Už viac ako storočie patríme medzi najväčšie značky tabakového odvetvia. Rastúca obľúbenosť PRRP produktov, ako sú elektronické cigarety a orálne produkty, vytvorila nové trhy, ktoré môžeme preskúmať.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov