Pridať inzerát

Brusič - rozšiřujeme tým z důvodu přetlaku zakázek

BRISK Tábor a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tábor, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 28 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

  • práce ve firemní nástrojárně s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi
  • výroba nářadí a náhradních dílů k zajištění výroby společnosti
  • opravy stávajícího nářadí dle technické dokumentace
  • obsluha univerzální hrotové brusky 2UD/750, broušení průměrů (vnitřní, vnější)
  • jedná se o zakázkovou výrobu kusů nikoliv o sériovou výrobu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vyučení v oboru brusič nebo nástrojař nebo praxe v oboru
  • technické myšlení
  • orientace v technické dokumentaci
  • pečlivost a přesnost

Co vám můžeme nabídnout

Zájemcům nabízíme práci v české, stabilní, rodinné firmě s dlouholetou tradicí, dále týden dovolené navíc, pracovní týden 37,5 hodiny, pololetní odměny, příplatky nad rámec zákoníku práce, penzijní připojištění, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, dotované závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, slevu v podnikové prodejně, benefitní systém Cafeterie, programy na podporu zdraví zaměstnanců, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance a další aktivity. Ubytování pro zahraniční pracovníky.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Vožická 2068
Tábor