Pridať inzerát

Hľadáme Jednorožca - Čašník/Čašníčka v Burger Bistre

brgr.sk s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Laborecká 2540, Humenné
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,8 EUR/hod.
  • Termín nástupu: teraz je ten správny čas
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vždy môžeme ľudí naučiť, ako urobiť skvelý burger, ale nemôžeme niekoho naučiť, ako ich robiť s vášňou. Preto hľadáme zapálených ľudí a učíme ich robiť naše svetové burgre!

Pre úspech tohto projektu hľadáme JEDNOROŽCOV.

Buďme realisti sme predsa len v Humennom a to je veru špecifický kraj. Reakcia na pridelenú úlohu typu: To sa nedá! To neviem! Ja? To celé? To teraz? To Hneď? Ešte dneska? …a podobne je tu štandardom. Navyše ešte aj s odutým ksichtom, alebo minimálne s prevrátenými očami. Ak si sa v tom spoznal, tak ťa to definitívne diskvalifikovalo na prácu u nás, a nemusíš čítať ďalej.

Ak ti ale tento prístup vadí, chceš to zmeniť, chceš na sebe pracovať, chceš to niekam dotiahnuť a ukázať že sa to dá robiť aj inak, pracovať v kolektíve kde si tvoju prácu vážia a kde si spolu s celým tímom vytváraš príjemné prostredie na prácu a zároveň svojim priateľským prístupom ku kolegom a zákazníkom vytvoríš úsmev na ich perách a krajší deň k tomu, si presne ten JEDNOROŽEC ktorého hľadáme.

A teraz k v faktom: Budeš mať na starosti zákazníkov a komunikáciu s nimi, budeš prijímať objednávky a platby od zákazníkov. Počas svojej smeny budeš mať zverenú hotovosť v pokladni. Budeš kompletizovať objednávky pre výdaj v prevádzke, spolu s obsluhou (odnos pripravenej objednávky zákazníkovi ku stolu), resp. pre donáškára. Budeš pripravovať, vydávať resp. baliť prílohy (šaláty, dipy, hranolky...). Budeš sa podieľať na príprave a porciovaní omáčok a príloh pre dennú spotrebu. Budes udržiavať prevádzku v čistote, a budeš sa spolupodieľať na čistení priestorov a ich pravidelnej sanitácii.

Predpoklady na túto pozíciu sú komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, manuálna zručnosť, samostatnosť, pohotovosť, schopnosť pracovať pod časovým tlakom, ochota učiť sa nové postupy, prácu s modernými technológiami a neustále sa zlepšovať.

Základná zložka mzdy je 3,8 €/odpracovanú hodinu

+ Príspevok na udržiavanie uniformy je 1,2€/odpracovanú hodinu
+ Príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy/hod
+ Príplatok za sobotu vo výške 50% z minimálnej mzdy/hod
+ Príplatok za nedeľu vo výške 100% z minimálnej mzdy/hod
+ Príplatok za sviatok 100% z priemerného hod. zárobku/hod
+ Bonus – za splnené ciele
+ Bonus – v závislosti na pracovnom výkone

Zľava 60% na jedlo v rámci pracovnej doby
Zľava 20% na jedlo mimo práce
Príspevok 100€ za rok na pracovné oblečenie
Príspevok 50€ za rok na pracovnú obuv
Nadštandardné platené voľno pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva
Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
Reálna šanca na rýchly kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- manuálna zručnosť
- úsmev na perách aj v hlave
- láskavosť
- optimizmus
- zvedavosť
- odvaha
- empatia
- dokonalé reflexy (keď vidíš že sa niečo deje a okamžite to napravíš, alebo ponúkneš svoju pomoc)
- sebauvedomenie
- integrita (robíš správne veci, aj keď sa nikto nepozerá)
- pracovná etika
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve (pomôžeme ti ho získať ak ho ešte nemáš)

BRGR.sk je Bistro pre Gurmánov.
Ak je chuť, čerstvosť a kvalita jedla pre vás na prvom mieste, sme ten správny podnik. Pripravujeme Gurmánske Burgre najvyššej svetovej kvality. Používame prvotriedne, vždy čerstvé suroviny, nikdy nie polotovary. Každý jednotlivý komponent burgra vyrábame priamo u nás. Náš šéfkuchár Maroš Čornanič vytvoril tienajlepšie recepty zo svojej dlhoročnej praxe v zahraničí. Gurmánsky burger v kvalite ktorú ponúkame si môžete dať najbližšie v Londýne alebo v Paríži, prípadne za veľkou mlákou v USA. Robíme veci inak, lepšie, novými spôsobmi s využitím najnovších technológií od spracovania potravín, až po online objednanie jedla a jehodoručenie k vám. Sme viac ako bežná burgeráreň. Tešíme sa na vašu návštevu!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov