Pridať inzerát

Donáškar - prevádzka Laborecká 2540 Humenné

brgr.sk s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Laborecká 2540, Humenné
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,3 EUR/hod.
  • Termín nástupu: február 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BRGR.sk je nová prevádzka vedená skúseným a talentovaným šéfkuchárom rodeným Humenčanom s praxou vo Francúzku, Anglicku a v Prahe ktorá prichádza s inovatívnym konceptom Gourmet Burger reštaurácie špeciálne navrhnutým byť stabilným a úspešným projektom aj v dnešnej COVID-ovej dobe. Používať budeme výhradne suroviny najvyššej kvality v receptoch vyladených do najmenších detailov. Priestory prevádzky sú úplne nové, vybavené najmodernejšou špičkovou gastro technológiou. Pre úspech tohto projektu hľadáme tých najlepších ľudí s vášňou a láskou pre gastro.

Tvojou úlohou bude doručovať objednávky k zákazníkom. Budeš tvárou reštaurácie u zákazníka. U objednávok s platbou pri doručení budeš inkasovať platby v hotovosti, alebo kartou. Na doručovanie budeš používať služobné auto, pomocníkom ti bude mobil so služobnou aplikáciou na doručovanie. Predpoklady na túto pozíciu sú: príjemné vystupovanie, slušnosť, čestnosť, samostatnosť, pohotovosť, schopnosť pracovať pod časovým tlakom, ochota učiť sa nové postupy a neustále sa zlepšovať.

- doručovanie objednávok k zákazníkom na nimi vybratú adresu.
- zodpovednosť za zverený majetok: Služobný automobil, Mobil so služobnou aplikáciou, Platobný terminál, Hotovosť.
- čistenie zvereného majetku: automobilu
- práca v súlade s HACCP plánom, prevádzkovými a hygienickými normami
- tímová práca v profesionálnom kolektíve

Základná zložka mzdy je 4,3 €/odpracovanú hodinu

+ Príspevok na udržiavanie uniformy je 1,20€/odpracovanú hodinu (netto)
+ Príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy/hod
+ Príplatok za sobotu vo výške 50% z minimálnej mzdy/hod
+ Príplatok za nedeľu vo výške 100% z minimálnej mzdy/hod
+ Príplatok za sviatok 100% z priemerného hod. zárobku/hod
+ Bonus – za kladné hodnotenie od klientov

Zľava na jedlo vo výške 50%
Nápoje zadarmo
Bezplatné poskytnutie uniformy
Možnosť kariérneho rastu
Nadštandardné platené voľno pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva
Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
Reálna šanca na rýchly kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

zdvorilé a príjemné vystupovanie k zákazníkom i kolegom
úsmev na perách aj v hlave
slušnosť
čestnosť
odvaha
zodpovedný prístup
samostatnosť
manuálna zručnosť
chuť učiť sa nové veci
zmysel pre tímovú prácu

brgr.sk je projekt na otvorenie prvého Gourmet Burger Bistra v Humennom. Gourmet Burger Bistro (po slovensky Gurmánske Burger Bistro) je prevádzka kde sa vyrábajú prémiové burgre z tých najlepších surovín. Nejedná sa o klasický fastfood ako by sa podľa slova "Burger" mohlo zdať. Všetky komponenty vznikajú priamo vo vlastnej kuchyni, vrátane pečenia vlastných žemlí a mletia mäsa podľa vlastného výberu od špičkových dodávateľov. Všetky použité ingrediencie sú tej najvyššej kvality. Výsledný produkt Gourmet Burger je naozajstný chuťový zážitok.