Pridať inzerát

Manažér pre Účtovníctvo a Kontroling

BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Glejovka 15, Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 1700,- Eur. Suma základnej mzdy bude závisieť od odborných znalostí, dĺžky praxe a skúseností vybraného kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad štatutárnym účtovníctvom BRENNTAG SLOVAKIA,
- spracovanie pravidelných reportingových správ do skupiny,
- spracovanie analýz a reportov pre lokálny manažment podľa potreby
- spracovanie podkladov pre plány a rozpočtovanie,
- účtovanie službových a investičných faktúr,
- vypracovanie štatutárnej a IFRS mesačnej a koncoročnej účtovnej závierky,
- účtovanie interných finančných dokladov,
- DPH, dane z príjmu, cestná daň
- podpora pre finančné kontroly: externý audit, finančný úrad, interný audit

-práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá patrí medzi lídrov v distribúcii na trhu
- mobilný telefón
- 37,5 hodinový pracovný týždeň
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- príspevok na športové aktivity (Multisport karta)
- nápoje a ovocie na pracovisku
- firemné akcie a večierky
- Príspevok na školské potreby
- Príspevok na stravu nad rámec zákona
- variabilná zložka príjmu
- príspevky pri životných a pracovných jubileách
- práca v dobre fungujúcom tíme

Pracovná zmluva je na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia.
Životopisy zasielajte e-mailom alebo na adresu sídla spoločnosti.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, v oblasti účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Orientácia v oblasti účtovníctva a súvisiacej legislatívy, analytické zručnosti, komunikatívnosť, samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre spoločnosť, flexibilita a ochota prispôsobiť pracovný deň aktuálnemu množstvu práce/stavu projektov, prirodzená zvedavosť a chuť získavať nové informácie.

- kúpa tovaru rôzneho druhu za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi alebo iným prevádzkovateľom
- sprostredkovanie obchodu
- obchodná činnosť s chemickými výrobkami vrátane jedov a žieravín

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Glejovka 15
902 03 Pezinok