Pridať inzerát

Javiskový technik

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gorkého 17, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacPlatové zaradenie podľa odmeňovania vo verejnej správe Zákon 553/2003 Z.Z. v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe.
  • Termín nástupu: asap alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technické oddelenie BKIS hľadá do svojho tímu javiskového technika do divadla DPOH. Hlavnými činnosťami bude montáž a demontáž javiskových dekorácií v DPOH. Zároveň sa bude požadovať aj účasť na príprave podujatí aj s iným zameraním, napr. v exteriéroch – inštalácia pódia, zázemia, komplexná príprava podujatí, organizovanie brigádnickej pomoci pri príprave podujatia.

Na tejto pozícii budete zodpovedať za :
• Montovanie a demontovanie javiskových a scénických dekorácií.
• Rozmiestňovanie scénických dekorácií na javisku.
• Obsluhovanie javiskovej techniky.
• Uskladňovanie scénických prvkov a javiskových dekorácií.
• Vykonávanie bežnej údržby a opráv javiskových dekorácií.
• Koordináciu práce s externými dodávateľmi.
• Odbornú prípravu podkladov pre administratívu – verejné obstarávania, rozpočty, objednávky, zmluvy.
• Ostatné činnosti v zmysle náplne práce.

• Zdieľané benefity mestských príspevkových organizácií.
• Digitalizované interné systémy.
• Inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie.

• Životopisy vyhodnocujeme priebežne a výberové konanie je aktuálne do 15.7.2021 alebo kým inzerát nestiahneme.
• Zvyčajne na naše pozície reaguje niekoľko desiatok uchádzačov. Na základe zaslaných podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo umelecké

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

Uprednostňujeme uchádzačov:
- technického zamerania – elektro, strojárstvo
- umeleckého zamerania – ŠUP, VŠMU

Osobnostné zručnosti a predpoklady:
- Znalosť stavby divadelných scén alebo televíznych scén je vítaná
- Orientácia v prostredí divadla - vítaná
- Fyzická zdatnosť
- Manuálna zručnosť
- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Časová flexibilita (práca počas víkendov, večerné predstavenia)
- Remeselná zručnosť je vítaná

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava, ktorá prechádza v súčasnosti viacerými zmenami. Tie predstavujú výzvu po manažérskej aj kreatívnej stránke. Chceme aby sa na spoločných zmenách organizácie podieľali tí najlepší a tie najlepšie z oblasti poskytovania a rozvoja kultúrnych služieb verejnosti.
Od roku 2010 je súčasťou umeleckej scény BKIS divadlo P. O. Hviezdoslava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk,dpoh.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hviezdoslavovo námestie 20
811 02 Bratislava