Pridať inzerát

Vodič ODO (odvoz odpadu)

BRANTNER Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Myjava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 060 EUR/mesiacZ toho základná zložka mzdy 800 Eur brutto + 24 % mesačná variabilná odmena + iné odmeny + 6 % ročná odmena pred Vianocami. Priemerná mesačná vyplácaná mzda vo výške 1060 €.
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete jazdiť na nákladnom vozidle a napriek tomu byť každý večer doma? Príďte k nám, práca u nás má budúcnosť.

Zabezpečíte prepravu odpadov vo veľkoobjemových kontajneroch vozidlami značky Mercedes Benz v rámci Myjavy a okolia.
Budete viesť a obsluhovať špeciálne motorové vozidlo na zber komunálneho odpadu.
Očakávame bezchybné, včasné a kvalitné dodanie služieb s príslušnými dokladmi pre zákazníkov.
Medzi ďalšie úlohy patrí starostlivosť o vozidlo a kontajnery ako aj manipulácia s odpadom.

Práca v stabilnej spoločnosti
Obedy zadarmo
Férové pracovné podmienky
Priateľské pracovné prostredie

V prípade záujmu o pozíciu zašlite prostredníctvom stránky www.profesia.sk Váš životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy starostlivo posúdime.

Osobné údaje kandidátov spracúvame v súlade s platnou legislatívou ochrany osobných údajov. Zásady OOU sú k dispozícii na stránke www.slovakia.brantner.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Prax vo vedení nákladného vozidla
Zdravotná spôsobilosť + psychotesty
Digitálna karta vodiča
KKV
ADR - výhodou

Skupina Brantner – ešte aj dnes 100% rodinný podnik – má na území Európy zastúpenie v šiestich štátoch, zamestnáva 2.500 spolupracovníkov a má v nasadení približne 720 vozidiel. Sme hrdí na naše korene, tradičné hodnoty, popri tom sa náš pohľad upiera neustále do budúcnosti. Inovácie sú pre nás príležitosťou a zabezpečujú budúcnosť podnikania v globálnom hospodárstve.

Brantner pôsobí na Slovensku takmer 30 rokov, so svojimi trinástimi spoločnosťami zaujíma významné postavenie v odpadovom hospodárstve – v sektore komunálnych služieb zvlášť. Pre svojich klientov sme garantom kvalitných a moderných riešení zberu, zneškodňovania či zhodnocovania odpadov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov