Pridať inzerát

Robotník na dielni (zámočník/opravár/zvárač)

Brantner Fatra s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 878 - 965 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 878 € + pohyblivá zložka mzdy 10%
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja náplň práce bude veľmi pestrá.
Budeš robiť všetko od drobných zváračských prác, zámočnícké práce, drobné opravy našej techniky až po údržbárske práce.

Táto pozícia je vhodná pre tých, ktorí majú radi výzvy a nezľaknú sa prekážok.

- Práca v najlepšej spoločnosti na spracovanie odpadu,
- Stravné lístky v hodnote 5€,
- Rekreačné poukazy,
- Pracovné a životné jubilea,
- 13. plat.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

oprávnenie na zváranie CO2, elektrickým oblúkom
skúsenosti so zváraním na poloautomate
znalosť nákladných vozidiel a špeciálnej techniky
vodičský preukaz sk. B
zodpovednosť
spoľahlivosť
flexibilita
iné oprávnenia (strojnícky, VZV a pod.) výhodou

Skupina Brantner – ešte aj dnes 100% rodinný podnik – má na území Európy zastúpenie v šiestich štátoch, zamestnáva 2.500 spolupracovníkov a má v nasadení približne 720 vozidiel. Sme hrdí na naše korene, tradičné hodnoty, popri tom sa náš pohľad upiera neustále do budúcnosti. Inovácie sú pre nás príležitosťou a zabezpečujú budúcnosť podnikania v globálnom hospodárstve.

Poslaním skupiny Brantner je prinášať inovatívne myšlienky do komunálnych služieb mestám a obciam, využívať a rozvíjať efektívnejšie a ekologickejšie formy zhodnocovania odpadov s ohľadom na naše životné prostredie.

Produktové portfólio: Odpadové hospodárstvo pre mestá, obce, podnikateľov a priemysel, Čistenie mesta, Kontajnerová služba, Vykonávanie separovaného zberu a kompostovanie odpadov, Čistenie komunikácií, Zimná údržba, Starostlivosť o zelené plochy, kosenie, Odborné poradenstvo v oblasti nakladania s odpadmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov