Pridať inzerát

Vodič sk. C,E,T

Brantner Fatra s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič zvozového vozidla na odvoz komunálneho a separovaného odpadu.
Obsluha špeciálnych vozidiel (zametacie vozidlo) - údržba verejnej zelene, čistenie mesta, zimná údržba, odvoz konárov po pílení

Stravné lístky v hodnote 4€
Rekreačné poukazy

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Video k pracovnej pozícii: http://www.brantnerfatra.sk/sk/nasa-firma/aktuality/aktuality-2020/hladame-novych-pracovnikov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C, E, T

Počet rokov praxe

2

Platné doklady vodiča (kvalifikačná karta vodiča, psychotesty...)
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Flexibilita

Poslaním skupiny Brantner je prinášať inovatívne myšlienky do komunálnych služieb mestám a obciam, využívať a rozvíjať efektívnejšie a ekologickejšie formy zhodnocovania odpadov s ohľadom na naše životné prostredie. Produktové portfólio: Odpadové hospodárstvo pre mestá, obce, podnikateľov a priemysel Čistenie mesta Kontajnerová služba Vykonávanie separovaného zberu a kompostovanie odpadov Čistenie komunikácií Zimná údržba Starostlivosť o zelené plochy, kosenie Odborné poradenstvo v oblasti nakladania s odpadmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ul. Robotnícka 20
036 01 Martin