Pridať inzerát

Environmentálny pracovník (operátor výroby)

Brantner Eko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hriňová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 040 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 800 Eur (brutto) + variabilná zložka mzdy 30%. Priemerná vyplácaná mesačná mzda vo výške 1.040 EUR (brutto).
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha, údržba a kontrola neutralizačnej stanice
Nahlasovanie informácií o nevhodnom odpade
Kontrola neutralizačného procesu
Kontrola sedimentačného procesu
Údržba a kontrola všetkých čerpadiel, čistenie všetkých filtrov na čerpadlách, kontrola všetkých miešadiel, nádrží, zariadení a podobne
Čistenie sedimentačných vaní, zásobníkov činidiel a filtrov na čerpadlách
Údržba záchytných vaní, vyčerpávanie kalu, údržba kalolisu, čistenie a výmena plátien
Evidencia a monitorovanie chodu neutralizačnej stanice
Pomoc pri zbere, nakládke a vykládke odpadu
Pomocné práce na stredisku podľa pokynov svojho priameho nadriadeného
Starostlivosť o čistotu a poriadok na stredisku

Práca v dvojzmennej prevádzke

Príjemné pracovné prostredie
Nadštandardný príspevok na stravovanie 4 € na deň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Stredné odborné vzdelanie chemické alebo elektrotechnické je výhodou
Preukaz VZV - výhodou
Technická zručnosť
Manuálna zručnosť
Zodpovedný prístup

Skupina Brantner – ešte aj dnes 100% rodinný podnik – má na území Európy zastúpenie v šiestich štátoch, zamestnáva 2.500 spolupracovníkov a má v nasadení približne 720 vozidiel. Sme hrdí na naše korene, tradičné hodnoty, popri tom sa náš pohľad upiera neustále do budúcnosti. Inovácie sú pre nás príležitosťou a zabezpečujú budúcnosť podnikania v globálnom hospodárstve.

Brantner pôsobí na Slovensku takmer 30 rokov, so svojimi trinástimi spoločnosťami zaujíma významné postavenie v odpadovom hospodárstve – v sektore komunálnych služieb zvlášť. Pre svojich klientov sme garantom kvalitných a moderných riešení zberu, zneškodňovania či zhodnocovania odpadov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov