Pridať inzerát

Vodič nákladného vozidla

BRANKO NITRA, a. s.

  • Miesto práce: Slovensko, Maďarsko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacvýkonnostné odmeny
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prepravy jednodňových moriek, násadových vajec a moriek.

Výkonnostné odmeny + diéty.

Žiadosti prosíme zasielať mailom. Uchádzači budú pozvaní na výberové konanie, ktoré sa uskutoční osobným pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

Uchádzač musí mať platné psychotesty. Tachografová karta je výhodou. Samostatnosť, organizovanie a plánovanie práce, spoľahlivosť.

Spoločnosť sa zaoberá už vyše 45 rokov špeciálnym odvetvím poľnohospodárstva – chovom moriek a dodávaním násadových morčacích vajec a jednodenných moriek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov