Pridať inzerát

Sales manager

Brandspartner s.r.o.

  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sales manager pro Brandspartner s.r.o

Brandspartner s.r.o. je výhradním distributorem firmy Coolio International v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku.

Brandspartner rovněž vyvíjí a prodává další unikátní POS řešení – v největší míře se jedná o POS řešení podporující prodej rychloobrátkového zboží v různých retail kanálech.

Ideální kandidát má zkušenost s prodejem v POSM agentuře nebo s prodejem a trade marketingem na straně klienta ve firmě prodávající rychloobrátkové zboží. Vhodné ale i pro jiné dynamické a samostatné, komunikativní manažery, kteří mají zkušenost s prodejem v jiném než uvedeném segmentu a nebojí se nadále učit a pronikat do nových odvětví.

Nejzásadnější odpovědností je prodej chladícího POS systému COOLIO

Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Zajišťování poprodejní péče a servisu zákazníkům

Marketingová podpora prodávaných produktů

Networking a kontakt s centrálou v Belgii

Sledování trhu, kontakt s potenciálními zákazníky

Uvádění nových tipů POS řešení na trh

Požadujeme:

Samostatnost

Orientaci na prodejní výsledek

Pečlivost a schopnost pečovat o zákazníka

Znalost maďarského jazyka na úrovni, která umožňuje uzavření obchodu. Znalost slovenského a/nebo českého jazyka.

Ochotu cestovat do Maďarska, po Slovensku, občas do Prahy

Nabízíme:

Atraktivní platové podmínky odpovídající prodejnímu výkonu

Služební auto

Svobodné plánování pracovního času.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou