Pridať inzerát

Kvetinárka, kvetinár

Brands Alliance Service s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacPre nezaučených nástupný plat = 900 €/mesiac v hrubom + stravné. Po zaučení 960 € v hrubom + stravné + príplatky od výkonu = cca 1000 € a viac. Pre skúsených kvetinárov - nástupný plat = 1050 - 1100 € / mesiac v hrubom + stravné + príplatky od výkonu.
  • Termín nástupu: Október 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viazanie kytíc, tvorba aranžmánov zo živých a umelých kvetov, predaj kvetov, rastlín a dekorácií. Poradenstvo v oblasti rastlín. Starostlivosť o chod predajne, práca s pokladňou. Pracovný čas je na krátky a dlhý týždeň, alebo dohodou. Nového pracovníka hľadáme na pobočku kvetinárstva Plantea v Bratislave.

po zaučení ohodnotenie navyše od výkonu, zamestnanecké zľavy na tovar

Životopis posielajte v slovenskom jazyku. Osobný pohovor dohodou, miesto výkonu práce je v Bratislave.
(Hrubá mzda je tvorená základnou zložkou mzdy 700 € brutto + príplatky za soboty a nedele + dorovnanie do dohodnutej mzdy + ostatné príplatky).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvetinárstvo, záhradníctvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Google Chrome - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Kvetinár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôležitá je príjemná komunikácia a jednanie s ľuďmi, tvorivosť - kreativita, samostatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť, schopnosť učiť sa, vzťah k prírode a rastlinám.

Spoločnosť sa venuje tvorbe projektov záhradnej architektúry, predaju rezaných kvetov a rastlín, tvorbe kvetinových aranžmánov pre rôzne príležitosti.