Pridať inzerát

Back office asistent/ka

brainit.sk, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacVýsledná suma mzdy samozrejme záleží od tvojich skúseností a schopností. Odmeny sú v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti.
  • Termín nástupu: ASAP alebo termín dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Back office pozícia, ktorú obsadzujeme, je ideálna voľba, ak už máš skúsenosti v administratíve, rád/rada komunikuješ s ľuďmi a každú situáciu zvládneš s úsmevom, pomôžeš a poradíš si aj s nemožným. Radi prijmeme do nášho tímu nového člena/členku ako podporu pre vedenie našej spoločnosti.

Náplňou práce bude:
• Vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov
• Evidencia, zakladanie, vyhľadávanie, skenovanie dokumentov
• Prijímanie a starostlivosť o prichádzajúcich klientov
• Plnenie operatívnych úloh a administratívna podpora podľa potreby nadriadených
• Príprava podkladov pre nadriadených a projektové oddelenie spoločnosti
• Komunikácia s externými partnermi spoločnosti
• Organizácia pracovných stretnutí
• Vybavovanie záležitostí v mene spoločnosti na úradoch a v inštitúciách
• Starostlivosť o zasadacie miestnosti a prostredie kancelárie

• Firmou preplatené certifikácie podľa vlastného výberu/ školenia podľa povahy pracovnej pozície
• Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu.
• Notebook. Aj na súkromné použitie.
• Telefón podľa vlastného výberu. Aj na súkromné použitie.
• Paušál aj s dátami a to aj na súkromné použitie.
• + 5 dní platenej dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
• Pravidelný ročný budget na periférie k PC.
• Multisport karta.
• Jazykové vzdelávanie.
• Homeoffice pozitív.
• Výnimočný kolektív a priateľská atmosféra, na ktorú sme hrdí.
• Spoločné akcie.
• Herná zóna (playstation, kalčeto, šípky, stolové hry).
• Nápoje zdarma (káva, čaj).

Informácie o výberovom konaní

Tvoj životopis prosím zašli prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Administratívy

Ideálne kandidát/ka na trvalý pracovný pomer, prípadne študent/ka 5. ročníka vysokej školy, ktorý/á po škole môže nastúpiť na full time.

• Predchádzajúca skúsenosť v podobnej oblasti veľkou výhodou
• Samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu,
• Reprezentatívne vystupovanie
• Individuálne riešenie problémov
• Záujem o prácu v administratíve
• Znalosť anglického jazyka - podstatné pre nás je dohovoriť sa s anglicky hovoriacim človekom
• Vodičský preukaz je výhodou nie však nutnosťou

Pomáhame podnikom riešiť ich problémy a udržiavať náskok pred konkurenciou poskytovaním najnovších technológií. Dodávame softvérové ​​riešenia pre budovanie silnej digitálnej budúcnosti. BRAIN:IT je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá rastie spolu so svojimi klientmi. Kvantita a kvalita progresívnych „BRAINov“ v našom špecializovanom tíme sa neustále vyvíja vďaka tvorivej atmosfére našich kancelárií v Bratislave a Žiline.

# Môžeš sa u nás veľa naučiť a posunúť sa kariérne ale i finančne #

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov