Pridať inzerát

Skladník, Manipulant

BOVI-RENA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pražská 2, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 250 EUR/mesiaczákladná mzda 850€ + mesačné odmeny, pravidelná štvrťročná prítomnostná odmena 100€, pravidelné ročné odmeny
  • Termín nástupu: 01.06.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem, výdaj a manipulácia s tovarom na sklade a na jednotlivých oddeleniach, balenie paliet hotovej výroby, likvidácia nepotrebných obalov z oddelení, úzka spolupráca s majsterkou výroby, operatívne práce podľa pokynov vedúceho skladu.

- práca na jednu (6:00-14:00) alebo 2 zmeny, 5 dní v týždni (pondelok-piatok),
- práca v čistom prostredí,
- pravidelná štvrťročná prítomnostná odmena 100€,
- finančný príspevok na stravu v hodnote 4,80€ / deň,
- mesačné odmeny od 10% - do 30%.

Zašlite nám Váš životopis, vybraných uchádzačov budeme telefonicky pozývať na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť.

Firma BOVI-RENA, s.r.o. sa už 21 rokov zaoberá tampónovou potlačou a montážou vpichovacích pomôcok pre diabetikov.
Viac sa o nás dozviete na: http://bovirena.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov