Pridať inzerát

Skladník - expedient (zmennosť 3,4)

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 980 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda je vo výške 980 eur + 100 eur dochádzkový bonus + príplatky
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca s VZV a doržiavanie zásad bezpečnosti, kontroly a údržby
• Stohovanie, ukladanie a prevoz prázdneho balenia
• Dodržiavanie FIFO pri zaskladnení a vyskladnení
• Vyloženie a naloženie materiálu z dopravného prostriedku
• Kontrola dodaného materiálu, porovnanie s dodacím listom, tlač dodacích listov a vypísanie CMR
• Zabezpečiť výdaj a príjem materiálu v externých skladoch – uloženie, poriadok
• Tlač paletových štítkov, fyzické uloženie materiálu do buniek
• Výdaj materiálu do výroby podľa výdajkového listu (načítanie etikiet, uloženie paliet do
výdajnej zóny
• Príjem hotových výrobkov z výroby (načítanie etikiet, nahratie hotových výrobkov z
výroby, zadelenie do buniek, inventúra v sklade
• Evidencia skladu
• Príjem a vykládka externého materiálu a hotových výrobkov
• Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku a na zverených VZV.
• Dodržiavanie zásad BOZP a ochrany životného prostredia
• Vykonávanie ostatných, súvisiacich činností podľa nariadenia vedúceho zamestnanca
• Tlač štítkov, fyzické uloženie materiálu do buniek
• Výdaj materiálu do výroby (načítanie etikiet, uloženie paliet do prípravnej zóny BFA
• Práca so SAP (skladové hospodárstvo)
Chystanie objednávok, skladové hospodárstvo, prijem a výdaj tovaru, práca v SAP, na VZV

- benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy- práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť
- práca na hlavný pracovný pomer (nie cez agentúru)
- príplatky noc, wd, nadčas, sviatok platené nad rámec Zákonníka práce
- mesačný a ročný bonus
- bonus za odporučenie nového zamestnanca
- príspevok za dochádzanie
- stravné lístky v hodnote 5,50 eur alebo finančný príspevok

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať mailom na uvedenú adresu.
Oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Logistika

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Podmienkou sú skúsenosti s obsluhou motorového vozíka, potrebné osvedčenie na ručne vedené vozíky a osvedčenie na obsluhu motorových vozíkov, zdvíhacej plošiny, práca v SAPe (skladové hospodárstvo)

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov