Pridať inzerát

Nastavovač/zoraďovač vstrekovacích lisov Junior/Senior

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 130 EUR/mesiacZákladná mzda od 1130 eur , vrátane bonusu a príplatku 1380 eur, pre junior pozíciu. Základná mzda od 1330 eur, vrátane bonusu a príplatku 1580 eur, pre senior pozíciu.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete mať na starosti nasledovné:
- starostlivosť o vstrekovacie lisy (prevádzka na 3 zmeny)
- nastavenie strojov a zabezpečenie spustenia výroby
- dodržiavanie technických noriem, technologických postupov a parametrov
- výmena a nastavenie lisovacích foriem
- príprava a vypĺňanie predpísanej výrobnej dokumentácie
- starostlivosť o stroje a ich základná údržba

Ponúkame Vám nasledovné benefity:
-práca pre nadnárodnú spoločnosť
-pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer
-ročné prehodnotenie mzdy
-príplatky za nočnú prácu, prácu cez sobotu, nedeľu sú platené nad rámec zákona
-bonusy sú poskytované v zmysle Kolektívnej zmluvy
-ročný bonus
-finančný príspevok na stravné 4,50 eur
-bonus za odporučenie nového zamestnanca
-príspevok na dochádzanie
-multisport karta

Pošlite nám prosím Vás životopis spolu s kontaktnými údajmi na Vás, vrátane súhlasu so spracovaním osobných údajov. Na pohovor budú pozvaní kandidáti spĺňajúci požadované kritériá.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske

- prax v obore, technické zručnosti a znalosti
- práca na PC
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť a presnosť
- aktívny prístup k práci

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov