Pridať inzerát

SAP koordinátor pre sklad

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacMinimálna základná mzda na tejto pozícii je od 1400 eur.
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii sa bude od Vás vyžadovať:

* znalosť materiálových tokov vo výrobnej spoločnosti
* znalosť SAP modulu pre skladové hospodárstvo ( je
podmienkou )
* anglický jazyk na hovorovej úrovni (B2)
* podpora zamestnancov skladu pri používaní SAP a ich
zaškoľovanie
* analýza chýb a ich odstraňovanie
* komunikácia so SAP tímom a ostatnými oddeleniami
* monitoring zlepšení skladových procesov a riadenie akčného plánu
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
- dodržiavanie zásad BOZP a ochrany životného prostredia
- vykonávanie ostatných, súvisiacich činností podľa nariadenia vedúceho zamestnanca

- benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy- práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť
- práca na hlavný pracovný pomer (nie cez agentúru)
- flexibilný pracovný čas
- ročný bonus
- bonus za odporučenie nového zamestnanca
- príspevok za dochádzanie
- stravné poskytované v hodnote 5 eur

Životopisy prosíme zasielať mailom na uvedenú adresu spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.
Životopis nám prosím pošlite v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Na tejto pozícii je pre nás dôležité:
-trpezlivosť a dôslednosť
-komunikačné zručnosti
-byť schopný zaškoľovať ostatných
-vedieť pracovať v tíme
-byť schopný navrhovať zlepšenie procesu

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov