Pridať inzerát

Procesný inžinier pre montáž

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: M. R. Štefánika 2694, 026 01 Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacUvedená základná mzda predstavuje spodnú hranicu mzdového ohodnotenia. Finálna mzda bude stanovená s ohľadom na skúsenosti kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás ponuka zaujala toto budú Vaše úlohy:

Koordinácia činností súvisiacich s procesom výroby po stránke technickej a technologickej, zabezpečenie, aby výrobné zariadenia operovali bez chýb, bez obmedzenia vo výrobnej efektivite, zdraví a bezpečnosti
 Zodpovednosť za vypracovanie, správnosť a vedenie príslušnej dokumentácie, udržiavanie záznamov o všetkých aktivitách spojených so špecifickými zariadeniami
 Časové meranie cyklu individuálnych pracovných pozícií a montážnych liniek
 Navrhovanie zlepšenia efektivity, navrhovanie a implementácia priestorového rozmiestnenia montážnych liniek ako aj celku, normovanie jednotlivých pracovísk
 Navrhovanie a implementácia toku materiálu na montáži, návrhy prípadných modifikácií, zlepšení v organizácii výroby, vyhodnotenie realizácie zmien vo výrobe
 Tvorba dokumentov pre údržbu na montáži, doplnenie plánu údržby 1.a 2. stupňa, kontakt a spolupráca s údržbou, dohľad nad údržbou podľa plánov, vykonávanie zápisov do predpísanej dokumentácie
 Rozvíjanie procesov pre nové projekty
 Spolupráca s projektovým tímom na vypracovaní baliacej inštrukcie
 Dodržiavanie výrobných a kontrolných predpisov a postupov
 Dodržiavanie a kontrolovanie bezpečnostných predpisov, BOZP, PO a predpisov z oblasti ŽP, používanie predpísaných OOPP
 Podieľanie sa na vývoji a zlepšovaní súčasných technologických riešení
 Zodpovednosť za optimalizáciu procesov a materiálových tokov vo výrobe
 Definovanie úzkych miest vo výrobe a prijímanie opatrení na ich elimináciu
 Vykonávanie ostatných a súvisiacich pracovných činností podľa rozhodnutia nadriadených zamestnancov

- práca na hlavný pracovný pomer
- pružný pracovný čas
- mesačný bonus za výsledky
- ročný bonus
- bonus za odporučenie nového zamestnanca
- príspevok za dochádzanie
- príspevok na stravné nad rámec Zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Výberové pohovory budú prebiehať v dvoch kolách.
Za účelom osobného stretnutia oslovíme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Životopisy nám prosím posielajte aj v anglickom jazyku.

S ohľadom na Zákon o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, projektové, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti z priemyselne výroby
- samostatnosť, flexibilnosť, chuť učiť sa nové veci
- záujem o technológie
- proaktívny prístup

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov