Pridať inzerát

Servisný technik

BOTTLING PRINTING, s.r.o.

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacplus provízie, odmeny a servisné príplatky za servisnú pohotovosť
  • Termín nástupu: 1.7.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik, zabezpečujúci inštaláciu, montáž a servis označovacích zariadení rôznych typov napr. inkjetových, termotransférových, laserových priemyselných tlačiarní
Vykonáva servisné výjazdy ku zákazníkom podľa pokynov nadriadeného v rámci Slovenska, najmä regióny Nitriansky, Trnavský a Bratislavský.
Zodpovedá za úplné a správne vypísanie údajov na tlačivách potrebných k evidencii servisných zásahov a servisných úkonov na dielni.
Komunikuje s obchodným a servisným oddelením ohľadom požiadaviek zákazníkov na servis a dodávku náhradných dielov, podieľa sa na vytváraní vzoriek skúšobnej tlače, podľa požiadaviek obchodného oddelenia zabezpečuje predvedenie označovacieho zariadenia u zákazníka,...

K dispozícii služobné auto, služobný mobil, služobné PC.
Sídlo firmy: Podtureň-Roveň, Liptovský Hrádok
Prevádzka: Nitra, okolie

- stabilné zamestnanie
- možnosť odborného rastu
- výhodné platové podmienky
- vozidlo aj na súkromné účely

- životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 18/2018 Z.z. poslať na e-mailovú adresu:
info@bottlingprinting.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

smer elektrotechnika, elektronika, automatizačná technika

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť v oblasti HW zariadení,
- skúsenosti so servisom zariadení a automatizačnej techniky,
- počítačové znalosti,
- anglický / nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni, práca s technickou dokumentáciou v EN / DE
- spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť, lojalita,
- zodpovednosť, schopnosť vzdelávať sa v oblasti označovacích technológií
- Požiadavka: Odborná spôsobilosť - Samostatný elektrotechnik podľa § "22" Vyhlášky 508/2009 Z.z.

Bottling Printing s.r.o. Liptovský Hrádok - firma, ktorá sa na Slovensku už viac ako 20 rokov špecializuje na predaj, inštaláciu a servis označovacích zariadení pre priemyselné značenie a kódovanie výrobkov (značenie aktuálnych dát, dotlač dátumu výroby, spotreby, čiarových a Datamatrix kódov, identifikácia a kódovanie výrobkov). Pre slovenských odberateľov zabezpečujeme zariadenia svetových výrobcov priemyselných tlačiarní ako je napr. LINX, Macsa, Bluhm, Inkdustry, Herma a iné
Zaisťujeme dodávky náhradných dielov a spotrebného materiálu, ktorý sa používa v priemyselných tlačiarňach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Podturen-Roveň 221/6
033 01 Liptovský Hrádok