Pridať inzerát

Montažnik solárnych panelov

BOTA STAV s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Okamžite
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre montážnikov solarnych panelov na projektoch v Nemecku. Náplňou práce montáž a inštalácia solárnych panelov.

Ubytovanie a doprava zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zodpovednosť
Spoľahlivosť

Naša spoločnosť je stavebno-montážna spoločnosť, ktorá sa venuje kompletnej realizácii stavieb ale hlavne sa zameriavame na montážne práce. Dlhodobo pôsobíme v zahraničí ale aj na Slovensku. Momentálne spolupracujeme so 150-170 pracovníkmi, ktorí pracujú pod našou záštitou na aktuálnych projektoch.
Montážne práce sme vykonávali vo viacerých štátoch sveta, prevažne v Nemecku a Francúzsku, ale takisto v Belgicku, Luxemburgu, Izraeli, Senegale, Švajčiarsku a Švédsku. Zameriavame sa na montáž fotovoltaických elektrární, montovanie oceľových konštrukcií, hliníkových a sklenených fasád, trapézových plechov a ale aj na stavebné práce.