Pridať inzerát

Elektrikár na solarparkoch v zahraničí

BOTA STAV s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Marville, Francúzsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 600 EUR/mesiacvyplácanie diét
  • Termín nástupu: okamžite

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre skúseného elektrikára na solarparkoch vo Francúzsku s praxou a vyhláškou § 22 alebo 23
Náplňou práce je:
- stringovanie
- spájanie modulov
- rozdeľovanie práce a dohľad nad pracovníkmi v partii, ktorí nie sú elektrikári
- kontrola vykonaných prác
- vypracovanie reportov a ich následné zasielanie

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou je osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

zodpovednosť
pracovitosť
fyzický zdatnosť

Naša spoločnosť je stavebno-montážna spoločnosť, ktorá sa venuje kompletnej realizácii stavieb ale hlavne sa zameriavame na montážne práce. Dlhodobo pôsobíme v zahraničí ale aj na Slovensku. Momentálne spolupracujeme so 150-170 pracovníkmi, ktorí pracujú pod našou záštitou na aktuálnych projektoch.
Montážne práce sme vykonávali vo viacerých štátoch sveta, prevažne v Nemecku a Francúzsku, ale takisto v Belgicku, Luxemburgu, Izraeli, Senegale, Švajčiarsku a Švédsku. Zameriavame sa na montáž fotovoltaických elektrární, montovanie oceľových konštrukcií, hliníkových a sklenených fasád, trapézových plechov a ale aj na stavebné práce.

Adresa spoločnosti

Gorkého 1059/23
03601 Martin