Pridať inzerát

Kuchár

Bosco restaurant & bowling s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hroznová 2318, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 600 EUR/mesiacMzda je uvedená v čistom. Finálna mzda bude závisieť od skúsenosti uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš priateľský pracovný tím o nových členov a hľadáme šikovných samostatných kuchárov na TPP na pozície:

HLAVNÝ KUCHÁR
- príprava jedál podľa vybraného záberu z a la carte
- spolupráca so šéfkuchárom pri vyhotovovaní a zostavovaní
nových jedál
- podpora celej kuchyne a tímová práca

Pracovná doba : krátky / dlhý týždeň - 15 pracovných dní a 15 dní voľna za mesiac, od 9:00h do 21:00h, cca 12 hodín denne

Termín nástupu : ihneď / dohodou

Plat : od 90 eur/ deň + mesačné odmeny

OBEDOVÝ KUCHÁR
- príprava a výdaj obedového menu

Pracovná doba : Pondelok až Piatok, od 7:00h do 15:00h (8h denne)

Plat : 70 eur/ deň + odmeny

- Možnosť sebarealizácie pri zostavovaní menu
- Motivačné finančné ohodnotenie (pravidelné mesačné odmeny)
- Práca v dynamickom a priateľskom kolektíve
- Stabilné a dlhodobé zamestnanie
- Príspevok na pracovné oblečenie
- Istota práce aj počas pandémie
- Zabezpečená strava a pitný režim počas pracovnej doby
- Počas pracovného týždňa (Po-Pia) má kuchyňa zavedenú tzv.
technickú prestávku, aby sa personál v kľude mohol naobedovať,
oddýchnuť a pripraviť na poobedňajší chod kuchyne

Ak vás naša ponuka zaujala, ozvite sa nám prosím e-mailom na [email protected] alebo telefonicky na tel.č. 0917 502 994.

Veľmi radi vás spoznáme!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemusíte byť vyučený v odbore, stačia vám skúsenosti na pozícii kuchára
- dáme vám potrebné informácie, zodpovieme vaše otázky a postupne vám pomôžeme adaptovať sa na novom pracovnom mieste
- na začiatok potrebujete snahu naučiť sa niečo nové, chuť zlepšovať sa a prinášať so sebou dobrú náladu

Bosco restaurant & bowling je štýlová reštaurácia s príjemnou atmosférou a priateľským personálom v Trenčíne, v novovybudovanej štvrti Rezidencia Vinohrady. Bosco je malý rodinný podnik pod vedením manažéra s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.

Viac informácií o nás nájdete aj na našej stránke www.bosco.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt