Pridať inzerát

Marketingový špecialista

Bory Mall Management, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacUvedená mzda závisí od skúseností a schopností uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš, kto môže povedať, že do jeho pracovnej náplne patrí aj prechádzanie sa po nákupnom centre?
Predsa naša budúca nová, energická posila marketingového tímu nákupného centra na pozícii Marketingový špecialista, ktorá oplýva skúsenosťami z agentúry či média, teší sa novým výzvam a rada by sa podieľala na komunikácii etablovaného brandu.

Brainstormujeme veľa, robíme veľa kampaní a krásnych malých aj veľkých eventov, takže hľadáme človeka, ktorý sa nebojí vysloviť svoje nápady a myšlienky.
Takého, ktorý bude tímové nápady cizelovať do posledného detailu a nikdy nebude spokojný :)
Človeka, ktorý rád pracuje v tíme ale zároveň vie samostatne a zodpovedne plniť úlohy, ktoré sú mu pridelené.

Sme značka, ktorej slovo prvoplán nič nehovorí. Preto aj od Teba očakávame out of box myslenie, kreativitu a nadšenie pre niečo „nové“.

A ako benefit budeš mať na konci dňa nachodených kľudne aj 7 tisíc krokov po nákupnom centre, takže sa staráme aj o tvoju kondičku a zdravie.

Čo bude Tvojou náplňou práce:

• Podieľať sa na dvoch smeroch komunikácie Bory Mall: smerom k návštevníkom centra, smerom k nájomcom (značkám) centra
• Denná komunikácia so značkami centra a spolupráca na ich komunikácii smerom k návštevníkom
• Správa obsahu webu v jednoduchom CMS
• Koordinovanie tvorby contentu pre sociálne siete s našou content managerkou
• Podieľanie sa na tvorbe a komunikácii kampaní, eventov a iných aktivít centra (OOH, online, PR, InHouse POSm,..)
• Podieľanie sa na stratégii komunikácie centra
• Koordinovanie spolupracujúcich agentúr od briefu až po realizáciu
• Komunikácia s dodávateľmi
• Poskytovať podporu Marketingovému manažérovi
• Zadávavanie úloh internému grafikovi
• Aktívne sledovanie trendov v komunikácii a marketingu
• Monitorovanie diania na trhu

Koncoročné odmeny na základe splnených KPI’s
Mobilný telefón aj na súkromné účely
Práca v malom, rodinnom kolektíve
2 sickdays
Bezproblémové parkovanie

Informácie o výberovom konaní

Ak sa už vidíš medzi nami, pošli nám svoje CV.
Na osobné stretnutie pozveme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Masmediálna komunikácia, žurnalistika, marketing, iný príbuzný obor

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

Prax v PR, reklamnej či digitálnej agentúre; na marketingovom oddelení alebo v médiu minimálne 2 rok

• Výborná štylistika a gramatika, schopnosť vytvárania textov k eventom, na sociálne siete či do PR správ.
• Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni a schopnosť vytvárania si dobrých a dlhodobých vzťahov.
• Schopnosť zadeliť si priority a manažmentu harmonogramu projektov.
• Out of box a pozitívne myslenie, kreativita, otvorená myseľ, dizajnové cítenie a zmysel pre detail.
• Skúsenosť s copywritingom a tlačovými správami, spoluprácou s médiami veľkou výhodou

Bory Mall Management s.r.o., je spoločnosť zastrešujúca kompletnú správu nákupno-zábavného centra Bory Mall.
Bory Mall je nákupno-zábavné centrum na západe Bratislavy, ktoré svojím konceptom zameraným na rodiny ponúka možnosť kvalitných nákupov i príležitostí na trávenie voľného času.
www.borymall.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lamač 6780
841 03 Bratislava