Pridať inzerát

Technická podpora/ projektant pre obchodné odd.

BORGA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prípravu podkladov pre kalkulácie a spracovanie samotných kalkulácii
- Pomoc pri príprave podkladouv do výberových konaní
- Spoluprácu na zbere informácií týkajúcích sa noriem, stavebných zákonov a certifikátov
- Spolupráca na technickom poradenstve a implementácii systémových riešení Borga.

Na tejto pozícii je potrebná aktívna komunikácia s obchodnými zástupcami, projekciou a realizáciou vo vnútri firmy. Sme si vedomí, že "učený nik z neba nespadol". Dôležitá je chuť vzdelávať sa a učit sa nové veci.

- Pozíciu v kancelári v Nitre
- Zaškolenie a tréning vo firme so zabehnutým systémom riadenia a funkčnými procesmi
- Príjemné pracovné prostredie a vybavenie so zodpovedajúcim platovým ohodnotením
vrátane bonusov
- 5 týždňov dovolenky
- Služobný telefón, notebook
- Možnost nástupu ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Revit - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

- Všeobecný prehľad v obore stavebníctva
- Schopnosť orientácie v technickej dokumentácii a
výkresoch (znalosť kreslenia CAD výhodou)
- Komunikačné a organizačné zručnosti

BORGA je jedným z popredných európskych dodávateľov montovaných oceľových hál a výrobcom jednotlivých komponentov potrebných pre ich výstavbu. Súčasťou výrobného programu sú profilované plechy predávané BORGOU spoločne s ďalšími komponentmi v segmente striech.