Pridať inzerát

Hlavný účtovník

Bonitax s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové záhrady I, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 200 EUR/mesiacmotivačné bonusy na základe výsledkov, 13. a 14. plat, pravidelné zvyšovanie mzdy
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava odborných stanovísk v daňovej a účtovnej oblasti,
- vypracovanie a kontrolovanie daňových priznaní ku všetkým druhom daní a poplatkov,
- návrh a implementácia možných zlepšení v oblasti účtovných procesov,
- posudzovanie obchodných zmlúv z daňového a účtovného hľadiska,
- zabezpečovanie súladu medzi daňovou legislatívou a procesmi v spoločnosti,
- poskytovanie poradenstva v oblasti daní a odvodov,
- obhajovanie účtovníctva pri rôznych auditoch,
- zastupovanie klientov v daňovom konaní,
- zabezpečenie kontroly daňových povinností a daňové plánovanie
- zastupovanie klientov v komunikácií s inštitúciami na základe plnej moci,
- zabezpečenie účtovného a daňového poradenstva pri prevodoch obchodných podielov,
- navrhovanie vhodných riešení nastavenia účtovných procesov v spoločnostiach,
- ekonomické poradenstvo pri uzatváraní obchodných zmlúv

- príjemné pracovné prostredie
- mladý kolektív
- motivačný systém odmeňovania
- samostatná kuchynka, kávička zadarmo
- možnosť profesionálneho rastu v oblasti účtovníctva
- príspevok na jedno školenie mesačne podľa vlastného výberu
- zimné a letné bonusy
- individuálny riešenie problémov
- bezproblémové parkovanie

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite váš životopis spolu s fotkou mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na pracovný pohovor. Prosím prineste si so sebou rúško.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, audítorstvo, ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Money S3 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- min. 3 roky skúseností v oblasti účtovníctva,
- vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
- znalosť daňovej legislatívy, účtovníctva a audítorstva,
- dobré komunikačné zručnosti,
- analytické schopnosti a zameranie na detail
- proklientsky a profesionálny prístup,
- samostatnosť, precíznosť a zodpovednosť
- schopnosť predvídať potreby klientov a nachádzať pre
nich vhodné riešenia

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti vedenia účtovníctva, spracovania mzdovej agendy, daňového a účtovného poradenstva a zakladania firiem

Adresa spoločnosti

Bonitax s.r.o.
Nové Záhrady I/9
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov