Pridať inzerát

Mzdový účtovník/ jednoduché účtovníctvo

Bonitax s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové záhrady I, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 700 EUR/mesiacMotivačné bonusy na základe výsledkov, 13. a 14. plat, pravidelné zvyšovanie mzdy
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za komplexné spracovanie miezd pre zamestnancov v rámci SR (výpočet miezd, zrážok zo mzdy, evidencia PN a OČR)
- Príprava a zasielanie výkazov, ELDP a komunikácia s príslušnými poisťovňami
- Príprava štatistických výkazov a reportov
- Vystavovanie potvrdení pre zamestnancov
- Príprava ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov
- Sledovanie legislatívnych zmien
- Práca v Money S3
- Práca v Pohode

- príjemné pracovné prostredie
- mladý kolektív
- motivačný systém odmeňovania
- samostatná kuchynka, kávička zadarmo
- možnosť profesionálneho rastu v oblasti účtovníctva
- príspevok na jedno školenie mesačne podľa vlastného výberu
- zimné a letné bonusy
- individuálne riešenie problémov
- bezproblémové parkovanie

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite váš životopis spolu s fotkou mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na pracovný pohovor. Prosím prineste si so sebou rúško.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Money S3 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- vyššie odborné vzdelanie / vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním,
- minimálne trojročné skúsenosti v oblasti účtovníctva,
- samostatnosť, dobré komunikačné zručnosti, precíznosť a zodpovednosť,
- analytické schopnosti a zameranie na detail,
- znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na užívateľskej úrovni.

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti vedenia účtovníctva, spracovania mzdovej agendy, daňového a účtovného poradenstva a zakladania firiem

Adresa spoločnosti

Bonitax s.r.o.
Nové Záhrady I/9
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov