Pridať inzerát

Brigádnik na CNC obrábaní - študent SŠ alebo VŠ

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Okrem hodinovej mzdy máš, samozrejme, nárok aj na príplatky za víkendové, príp. nočné zmeny.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám šikovného brigádnika, ktorého úlohou bude obsluha CNC stroja:
- ide o prácu počas víkendov (najmä poobedná zmena),
- ideálne je, ak študuješ / máš vyštudovaný technický - strojársky odbor.

Pracovná pozícia je obsadzovaná na dohodu, je vhodná najmä pre študentov stredných a vysokých škôl.
Práca je vhodná pre mužov nad 18 rokov.

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- odborný rast

Profesný životopis nám, prosím, zašli reakciou na ponuku, e-mailom alebo poštou na uvedenú adresu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a montáže.
Bonfiglioli je talianska rodinná firma s viac ako 60-ročnou tradíciou v oblasti konštrukcie a výroby prevodoviek. Nadnárodná skupina Bonfiglioli v súčasnosti patrí medzi TOP 5 svetových dodávateľov prevodoviek a integrovaných riešení na prenos sily.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov