Pridať inzerát

Supplier Quality Assurance Engineer

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacMzda sa odvíja od znalostí a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám nového špecialistu, ktorý bude mať na starosti predovšetkým rozvoj a zlepšovanie dodávateľov v oblasti kvality dodávok.
Pracovná náplň:
• komunikácia s dodávateľmi pri riešení zistených nezhôd dodaného materiálu,
• evidencia údajov o zistených nezhodách a spracovanie reklamácie v informačnom systéme SAP, zaslanie reklamácie dodávateľovi,
• analýza údajov o nezhodách dodaného materiálu detekovaných na vstupnej kontrole alebo v internom výrobnom procese,
• vyhodnocovanie spoľahlivosti dodávateľov v oblasti kvality dodávok,
• zisťovanie systémových nezhôd.

Budúcemu kolegovi vieme ponúknuť:
- ročný bonus (13. plat),
- dynamické pracovné prostredie,
- možnosť odborného rastu,
- bezplatné interné jazykové kurzy v rámci pracovného času,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť home-office,
- iné benefity.

Profesný životopis, prosím, zasielajte e-mailom na uvedený kontakt alebo reakciou na pracovnú ponuku. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Kandidát, ktorého hľadáme, by mal:
- mať prax na obdobej pozícii v oblasti kvality,
- mal by sa vedieť orientovať vo výkresovej dokumentácii,
- mal by mať znalosť metód manažmentu kvality (PPAP, MSA, spôsobilosť procesov),
- mal by poznať a vedieť používať nástroje pre riešenie problémov (8D, Ishikawa, 5WHY a i.),
- mal by sa vedieť plynule dohovoriť po anglicky, ak vie po taliansky, bude to preňho výhoda,
- mal by byť samostatný, proaktívny, flexibilný,
- mal by byť ochotný cestovať (služobné cesty).

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a montáže.
Bonfiglioli je talianska rodinná firma s viac ako 60-ročnou tradíciou v oblasti konštrukcie a výroby prevodoviek. Nadnárodná skupina Bonfiglioli v súčasnosti patrí medzi TOP 5 svetových dodávateľov prevodoviek a integrovaných riešení na prenos sily.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Robotnícka 2129
017 01 Považská Bystrica
www.bonfiglioli.com