Pridať inzerát

Skladník - manipulant - práca na 2 zmeny

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 755 - 870 EUR/mesiacK základu prislúchajú mesačné prémie 115 EUR (od začiatku pracovného pomeru), príplatky (za nadčas, za nočnú zmenu), tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, 13-ty plat (letný a zimný bonus).
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou prevodoviek pre ťažký priemysel.
Skladník-manipulant u nás:
- šetrne manipuluje s materiálom, operatívne zabezpečuje jeho presun,
- má na starosti vykládku a nakládku kamiónov,
- aktívne pracuje s VZV.

Pracovná pozícia je vzhľadom na povahu práce vhodná pre mužov.

Budúcim zamestnancom ponúkame:
• motivujúce finančné ohodnotenie, 13-ty plat,
• mzdu vždy načas,
• pracovnú zmluvu priamo s Bonfiglioli, nie s personálnou agentúrou,
• perspektívny pracovný pomer,
• možnosť odborného rastu, pracovné podmienky na vysokej úrovni,
• dopravu do zamestnania v rámci Považskej Bystrice,
• rôzne iné benefity.

Profesný životopis prosím zasielajte reakciou na ponuku, e-mailom alebo poštou na uvedenú adresu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ideálny kandidát:
- je samostatný, rýchlo sa učí,
- zodpovedne manipuluje s materiálom,
- má skúsenosti s prácou na VZV.

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a montáže.
Bonfiglioli je talianska rodinná firma s viac ako 60-ročnou tradíciou v oblasti konštrukcie a výroby prevodoviek. Nadnárodná skupina Bonfiglioli v súčasnosti patrí medzi TOP 5 svetových dodávateľov prevodoviek a integrovaných riešení na prenos sily.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Robotnícka 2129
017 01 Považská Bystrica
www.bonfiglioli.com

Kontakt