Pridať inzerát

Koordinátor nákupu (Local Purchasing Coordinator)

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000 € btt (závisí od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: 1.6.2019, resp. podľa dostupnosti kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou prevodoviek pre ťažký priemysel.
Koordinátor oddelenia nákupu:
- zodpovedá za správne riadenie dodávateľov tak, aby podporoval plynulý výrobný proces,
- koordinuje tím lokálnych nákupcov pri realizácii dopytov špeciálnych a nových komponentov,
- podporuje lokálne oddelenie kvality a logistiky pri riešení problémov s dodávateľmi, rieši urgencie dodávok,
- zodpovedá za dodržiavanie harmonogramu a termínov pri obstarávaní strategických a nových komponentov,
- kontroluje a eliminuje riziká súvisiace s obstarávaním,
- rozvíja dodávateľskú základňu s ohľadom na stanovené ukazovatele procesu,
- riadi, rozvíja a motivuje pracovníkov nákupu,
- monitoruje a vyhodnocuje ekonomické ukazovatele nákupu a navrhuje nápravné opatrenia, optimalizuje činnosti v oblasti nákupu,
- reportuje manažérovi prevádzky a funkčne korporátnemu oddeleniu nákupu v materskej firme v Taliansku.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2000 € btt (závisí od skúseností kandidáta)

Záujemcom ponúkame:
- ročný bonus,
- možnosť odborného rastu a školení, jazykové kurzy v rámci pracovného času,
- flexibilný pracovný čas, možnosť home-office,
- teambuildingové aktivity, firemné akcie,
- pestrý program nepeňažných benefitov.

Profesný životopis, prosím, zasielajte reakciou na pracovnú ponuku. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Nový koordinátor nákupu:
- by mal mať prax 5 rokov v medzinárodnom prostredí,
- pokiaľ bude mať priamu skúsenosť z oblasti nákupu alebo projektového riadenia, bude to preňho veľkou výhodou,
- by sa mal plynule dohovoriť po anglicky,
- nemal by mať problém používať MS Excel,
- mal by mať vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti, byť asertívny,
- dôležité sú tiež riadiace a organizačné predpoklady, a orientácia na výsledky.

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a montáže.
Bonfiglioli je talianska rodinná firma s viac ako 60-ročnou tradíciou v oblasti konštrukcie a výroby prevodoviek. Nadnárodná skupina Bonfiglioli v súčasnosti patrí medzi TOP 5 svetových dodávateľov prevodoviek a integrovaných riešení na prenos sily.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bonfiglioli Slovakia, s.r.o.
Robotnícka 2129
01701 Považská Bystrica
www.bonfiglioli.com