Pridať inzerát

Technik kvality pre montáž - pracovná pozícia na 2 zmeny

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 095 EUR/mesiacZáklad 950 EUR + k základu prislúchajú mesačné prémie 145 EUR (od začiatku pracovného pomeru), príplatky (za nadčas), tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, 13-ty plat (letný a zimný bonus). Po skúšobnej dobe je možný nárast mzdy ( 1000 EUR + 145 EUR )
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou prevodoviek pre ťažký priemysel. Hľadáme nového technika kvality pre montáž, ktorý dohliadne na to, aby bola zachovaná kvalita na úseku montáže, a ktorý bude:
- vykonávať kontrolu kvality na príslušnom úseku výroby,
- dokumentovať výsledky vykonaných kontrol kvality a následne ich reportovať,
- aktívne spolupracovať s kolegami pri navrhovaní efektívnejších výrobných postupov tak, aby sa predchádzalo poruchám a možným ohrozeniam výroby,
- spolukoordinovať pracovníkov výroby resp. montáže.

Budúcim zamestnancom ponúkame:
• motivujúce finančné ohodnotenie, 13-ty plat,
• mzdu vždy načas,
• po skúšobnej dobe možný nárast mzdy
• pracovnú zmluvu priamo s Bonfiglioli, nie s personálnou agentúrou,
• perspektívny pracovný pomer, zázemie medzinárodnej spoločnosti,
• možnosť odborného rastu, pracovné podmienky na vysokej úrovni,
• dopravu do zamestnania v rámci Považskej Bystrice,
• rôzne iné benefity.

Profesný životopis prosím zasielajte reakciou na ponuku, e-mailom alebo poštou na uvedenú adresu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Ideálny kandidát:
- má skúsenosti s kontrolou kvality,
- nerobí mu problém čítať technické výkresy,
- vie samostatne pracovať na PC,
- má technické predpoklady,
- je zodpovedný, spoľahlivý,
- aktívne sa stavia k riešeniu problémov, a nebojí sa presadzovať nevyhnutné opatrenia.

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a montáže.
Bonfiglioli je talianska rodinná firma s viac ako 60-ročnou tradíciou v oblasti konštrukcie a výroby prevodoviek. Nadnárodná skupina Bonfiglioli v súčasnosti patrí medzi TOP 5 svetových dodávateľov prevodoviek a integrovaných riešení na prenos sily.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt