Skrátený Úväzok 6 hod Part Time v Petržalke - Účtovník, referent ekonomického oddelenia

BONAVITA SERVIS spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 750 EUR/mesiacNÁSTUPNÁ MZDA 650 € až 750 € brutto v závislosti od praxe a osobných schopností. Zvýšenie mzdy po zapracovaní
  • Termín nástupu: od 15.7.2021, resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva výrobno-obchodnej spoločnosti,
účtovanie : došlé faktúry, vyšlé faktúry, banka, pokladňa , odpisy, leasingy, poistenie
- kontrola a vyhotovenie DPH
- pravidelná inventarizácia zostatkov účtov
- spracovávanie a tvorba interných štatistík a podkladov
- realizácia bežných úloh a prác na oddelení
- koordinácia prác s inými oddeleniami
Vítame nové nápady na riešenie a podporu efektívneho fungovania chodu firmy a ich praktickú realizáciu

- ideálny úväzok pre pozitívne naladenú ženu aj s menšími deťmi
- práca bez nadčasov, zaučení stíhajú prácu v rámci pracovného úvazku
- príjemný kolektív , pekné pracovné prostredie v PETRŽALKE blízko centra Bratislavy,
dobré dopravné spojenie
- pravidelné odborné školenia a semináre
- možnosť konzultácii s auditorom
- zaujímavé zamestnanecké benefity (pitný režim - káva, čaj zdarma, denne čerstvé ovocie,
možnosť nákupu výrobkov spoločnosti za výhodné zamestnanecké ceny, príspevok na
kultúru a ďaľšie :)
- perspektívne zamestnanie a možnosť pracovať v úspešnej spoločnosti
- v prípade obojstrannej spokojnosti a potreby - možnosť predĺženia pracovného úväzku

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Vaše štruktúrovane životopisy s aktualnou fotografiou na uvedenej mailovej adrese: uctaren@ bonavita.sk
K veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky, ktorých pozveme najneskôr do 5 pracovných dní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Internet(e-mail, www) - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

účtovníctva a daní
2

Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, pracovné nasadenie
Skutočný a dlhodobý záujem o pracovnú pozíciu.
SŠ vzdelanie, práca s PC , vítaný Asseco SPIN , WORD , EXCEL aktivne.
Prax vo vedení účtovnej agendy, praktické administratívne skúsenosti.
Hľadáme človeka komunikatívneho, otvoreného a schopného rásť.

Česko-Slovenská spoločnosť, najväčší výrobca cereálií a trvanlivých pekárskych výrobkov v CE zaoberajúca sa výrobou, dovozom a vývozom potravín pre racionálnu výživu značiek BONAVITA, DOBRÝ ŽIVOT, ACTIVE, KVÁSKOVÝ KNÄCKEBROT, ZAJÍC, DOBRÁ VLÁKNINA, DOBRÁ KAŠE, MOGADOR,

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BONAVITA SERVIS, spol. s r.o.
Šustekova 18
85104 Bratislava