Pridať inzerát

Finance Assistant v medzinárodnej firme

BONARD

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jána Bottu, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého a ambiciózneho človeka na pozíciu asisistenta/asistentky, ktorý/á bude vypomáhať Finance oddeleniu našej spoločnosti s organizovaním dennej agendy.

Ak si zorganizovaný mladý človek, ktorý hľadá príležitosť ako spojiť teóriu s praxou, dokážeš plávať v dynamickom pracovnom prostredí, kde zodpovednosť a dôslednosť sú kľúčom k úspechu, si charakter a chceš sa uchytiť v perspektívnej firme s ambíciou na sebe pracovať a kariérne rásť, radi Ti dáme príležitosť.

Dôležité je, aby ťa bavili podnikové financie a mal si k práci pozitívny vzťah. Hľadáme niekoho, komu vonia práca s číslami a tabuľkami, a niekoľko hodín práce v exceli mu robí radosť a nie vrásky na čele; niekoho, kto veci nevzdá, kým nie sú urobené správne, niekoho, kto má zodpovednosť a zmysel pre detail zapísané v DNA.

Študentom v prvom a druhom stupni štúdia vysokej školy ponúkame unikátnu príležitosť stať sa asistentom našej Finance manažérky, ktorá spolu s ďalšími členmi manažmentu firmy vedie mladý, multikultúrny a dynamicky rastúci tím 40 profesionálov pracujúcich v oblasti trhového prieskumu, zberu dát a navrhovaní strategických riešení pre vybranú medzinárodnú klientelu (našimi klientmi sú globálne investičné fondy, vlády, štáty, provincie a medzinárodné asociácie z oblasti cestovného ruchu a nehnuteľností).

Ako medzinárodná firma pôsobíme už 14 rokov s 3 pobočkami v Európe (Rakúsko a Slovensko) a 1 v Číne (Tianjin), sme pridruženým členom UNTWO a ESOMAR. Viac informácií o našej firme je dostupných na našej webovej stránke www.bonard.com.

Tvoja agenda bude pozostávať z:
• denné účtovníctvo a evidencia transakcií, klasifikácia nákladov
• príprava podkladov pre spracovanie miezd
• fakturácia, evidencia platieb
• vyúčtovanie cestovných náhrad
• vedenie pokladne
• spracovanie mesačných bankových výpisov
• administratívna podpora a práca s interným systémom
• komunikácia s príslušnými úradmi, dodávateľmi a partnermi firmy (draftovanie Finance emailov)
• reporting a interná komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti, komunikácia s účtovným oddelením

Skúsenosti
• MS Office, najmä MS Excel (kontingenčné tabuľky, komplexné vzorce, formátovanie,...) - stredne pokročilý
• Anglický jazyk slovom aj písmom – stredne pokročilý (B2 a vyššie)
• Internet (e-mail, kalendár, vyhľadávanie) – stredne pokročilý
• Znalosť slovenských účtovných a daňových zákonov - výhodou
• Fakturácia - výhodou
• Dobré komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti

Spoluprácou s nami získaš:
- Príležitosť sa učiť a kariérne rásť priamo pod dohľadom Finance Managera.
- Skúsenosti s prácou v medzinárodnej firme.
- Osvojenie si poznanie sektorov svetového cestovného ruchu a real estate.
- Príležitosť dlohdobej spolupráce a kariérneho rastu s firmou.
- Flexibilný pracovný čas.
- Možnosť pracovať aj z domu (2dni do týždňa).
- Prácu v mladom, ambicióznom a inteligentnom kolektíve.
A k tomu všetkému budeš súčasťou atraktívnych teambuildingov.

Prosíme, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis a tiež motivačný list (v slovenskom alebo anglickom jazyku) na hr@bonard.com. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobné pohovory.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zdravá ctižiadostivosť; chuť učiť sa a kariérne rásť.
- Organizovanosť a zmysel pre poriadok.
- Zmysel pre zodpovednosť a cit pre detaily.
- Efektívna komunikácia a prirodzený rešpekt.
- Schopnosť sebareflexie a chuť na sebe pracovať a zlepšovať sa.
- Flexibilita a schopnosť plánovať.
- Charizma a pozitívna životná filozofia.

BONARD is an established reputable consultancy in the field of international student sector and real estate student housing segment (UNWTO Affiliate member, ESOMAR member, 14 years market experience). We provide market research and business development to over 100 governments, institutions, investors and diverse group of high ranking companies all over the globe. Our international team (40 pax, 4 offices, 8 nationalities) is highly dynamic and innovative. Our employees are committed to great outcomes and extraordinary results.

Company website: https://bonard.com/
Company video: https://youtu.be/a2_jzZKklns

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

StudentMarketing s.r.o. dba BONARD
Jana Bottu 1
97401 Banska Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Dobrotová
Tel.: +421918858853
E-mail: poslať životopis