Pridať inzerát

Obsluha/pokladník do prevádzky Bombay Express

Bombay Express s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Aupark, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 04.06.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná reštaurácia Bombay Express hľadá novú posilu na prevádzku v Auparku na pozíciu pokladník/obsluha. Bombay express je miesto, kde zažijete exotickú cestu celou indickou kuchyňou s autentickými chuťami. Ochutnáte poctivé, zaujímavé, rýchle jedlá za prijateľnú cenu.
Práca je pohodová a nenáročná, zložená z obsluhy zákazníkov, práce s pokladňou a údržbou priestoru. Prax je vítaná, ale nie je podmienkou, radi nového kolegu zaučíme. Pracovná doba je na dlhý a krátky týždeň od 9:00 do 21:00.

Tvoje zodpovednosti:

- práca s pokladňou
- obsluha zákazníkov
- práca s hotovosťou
- pomocné práce pri príprave jedál
- upratovacie práce
- dodržiavanie hygienických a firemných štandardov

Čo ti ponúkame?
* pohodová práca bez stresu v stabilnej sieti prevádzok
* obedy v hodnote viac ako 100 eur zadarmo a ďalšie zľavy na potraviny
* možná rotácia v rámci obchodnej siete
* skvelý tím (aj medzinárodný)
* možnosť nadčasov s extra ohodnotením

V prípade záujmu nám zašli svoj životopis na e-mail: [email protected]

Zaslaním životopisu zároveň dávaš súhlas so spracovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Reštaurácia

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?
- pracovitosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup
- spoľahlivosť
- vzťah k zákazníkom
- vzťah k jedlu

Bombay Express je medzinarodna skupina restauracnych konceptov so zameranim na indicku kuchynu. Prvé prevádzky boli zalozene uz pred dekadou v Prave, nasledne sa sfera podnikania rozsirila do Holandska a v Rakuska. Zaciatkom maja 2022 otvori svoju prvu prevadzku aj v bratislavskom Aupraku. Nasa originalna koncepcia sa snazi priblizit zakaznikom jedinecne a autenticke chute a vone indickych jedal a napojov. Aj preto sme spoľahlivým zamestnávateľom s osobným prístupom a možnosťou profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov