Pridať inzerát

Bolt Driver Ambassador

Bolt Services SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte skvelú príležitosť, ako si využitím voľného času privyrobiť? Staňte sa Bolt ambasádorom – určte si vlastnú pracovnú dobu a zarábajte vtedy, kedy práve chcete Vy sami. Výška zárobku závisí len od Vás a žiaden strop neexistuje. Peniaze vyplácame každý týždeň.

Náplňou Vašej práce bude rozširovanie skupiny partnerských vodičov na globálnej platforme Bolt v Trnave, Nitre, Žiline a Prešove. Je len na Vás, aký spôsob oslovovania vodičov taxislužby zvolíte. Nezáleží na tom, či preferujete online priestor alebo osobné stretnutia. Za každého nového vodiča, ktorého na platformu privediete, Vás odmeníme fixnou čiastkou v hodnote 100EUR. Pokiaľ je teda komunikatívnosť Vašou silnou stránkou, vážite si svoj čas a máte priestor oslovovať záujemcov, ste maximálne vhodným adeptom na to, aby sa z Vás stal skvelý ambasádor značky. Ponúkame odmenu 100EUR za každého registrovaného vodiča s platnými dokladmi. Počet privedených vodičov je neobmedzený!

Naučíme Vás tiež, ako sa vodičom taxislužby stať, resp. aké doklady sú k tomu potrebné a ako ich vybaviť, čím sa Váš okruh potenciálnych kontaktov značne rozšíri.

Ako sa o prácu prihlásiť? Vyplňte formulár a my sa Vám s radosťou ozveme.

Atraktívne ohodnotenie
Týždenné vyplácanie
Časová flexibilita
Nezáväznosť

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.9.2021 (ostáva ešte 140 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Efektívne riadenie času
Nepretržitá sebamotivácia

Bolt je jedným z najrýchlejšie rastúcich start-upov na svete s viac ako 50 miliónmi spokojných zákazníkov v 40+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom a další. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.

Adresa spoločnosti

Staré Grunty 204/18
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Kaiserová
E-mail: poslať životopis