Pridať inzerát

Čašník/ barman/ barista

Boka Group s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Mzda bude dohodnutá osobne na pohovore podľa skúsenosti uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho novootvoreného Boka bistra v Senci prijímeme barmana/ baristu/ čašníka.
Ak ťa baví práca s ľuďmi, miluješ kávu, chceš pracovať v príjemnom prostredí a super kolektíve tak si na správnom mieste :)
Hľadáme záujemcov aj na TPP, brigádu či skrátený úväzok.

Náplň práce:
Príprava kávy a obsluha kávovych prístrojov
Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi - hľadáme komunikatívnych ľudí
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov)
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty
Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, faxom, telefonicky alebo osobne

- práca v stabilnom a príjemnom prostredí
- osobitný prístup zo strany majiteľov
- nadčasový dizajn reštaurácie
- zamestnanecká zľava na ponúkaný sortiment

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

stačí minimálna, zaškolíme Vás

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti sú vítané, avšak nie nutné. My Vás všetko podstatné ukážeme a naučíme, takže netreba roky praxe :)

Prevádzkujeme novootvorené Boka bistro v centre Senca.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Čerešňová, 1882/12
90042 Dunajska Luzna