Pridať inzerát

Asistent(ka) so znalosťou Rumunského jazyka

Boint spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ulica Pri Čiernej Vode, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď, príp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vystavovanie a evidencia faktúr, objednávok, vedenie pokladne, bežné administratívne práce, denná komunikácia s pobočkou v Rumunsku a v ČR.

Jedná sa o prácu v kancelárii, atraktívne platové podmienky, bonusy, možnosť kariérneho rastu.

Pre viac informácií nás kontaktujte mailom a zaslaním životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

Rumunský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Účtovníctvo - základy

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, pracovitosť, komunikatívnosť, flexibilita, chuť učiť sa nové veci

Stavebná firma s českou materskou spoločnosťou s viac ako 20 ročnou tradíciou a stabilnou pozíciou na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Podolie 257
916 22 Podolie