Pridať inzerát

SAP špecialista pre procesy expedície

BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strojárenská 5, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1800,- Eur základná mzda brutto (podľa skúseností)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečiť a ďalej rozvíjať štandardy pre management dodávok/SD v spoločnosti BOGE celosvetovo
- zabezpečiť školenia a podporu pri zavádzaní a procesných zmenách v rámci SAP SD vo výrobných závodoch v rámci spoločnosti celosvetovo
- vedenie čiastkových projektov súvisiacich so zavádzaním štandardov SD vo výrobných závodoch v spoločnosti BOGE celosvetovo
- kontaktná osoba pre SAP SD pre key userov vo výrobných závodoch
- zhodnotenie a uvoľnenie požiadaviek lokálných procesných expertov
- testovanie v SAP a uvoľnenie definovaných procesov
- odsúhlasovanie s lokálnymi key usermi v oblasti SD, GPE (global process expert) z ostatných oblastí a IT
- účasť na integračných testoch pri SAP aktualizácii a implementáciach v závodoch BOGE
- aktualizácia testovacích skriptov v ramci oblasti GPE
- ďalej zodpovedá za procesy v oblasti:
• Baliace kontá s dodávateľmi
• Baliace kontá so zákazníkmi
• Selekcia baliacej jednotky a príprava zásielky
• Zaslanie dielov
• Kontrola prípravy nakládky a ložného listu
• Nastavenie ASN správ a riešenie problémov
• Kontrola spravovania EDI a ich problémov
• Špecifikácie zákazníckych etikiet, nastavenie, zmeny a kontrola
• Kontrola spravovania dodávok
• Spravovanie kmeňových dát pre balenie LEIH/VERP pri expedícii

- flexibilita pracovného času
- neustále vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu
- nadštandardné lekárske prehliadky
- vernostné
- doplnkové dôchodkové poistenie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť práce so SAP - moduly SD výhodou, skúsenosti min 2 roky s procesmi dodávok
- požadovaná znalosť anglického jazyka - B2
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, ochota ďalej sa vzdelávať
- pripravenosť na cestovanie po celom svete

Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave patrí medzi najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne s mnoho ročnou históriou. Pracujú pre nás ľudia, ktorí sú nielen manuálne zruční a sú špecialisti vo svojom odbore, ale zároveň ich spája i záujem o nové technológie v oblasti automobilového priemyslu.

Viac ako 850 zamestnancov venuje svoje každodenné úsilie zabezpečeniu čo najkvalitnejšej výroby a poskytuje služby, ktoré oceňujú i zákazníci ako sú značky Porsche, Ferrari, Maserati, Volvo, Fiat a ďalší. Výsledkom sú bezpečné autá s našimi silentblokmi a plastovými komponentami ako napríklad pedálové súpravy.

Okrem výroby prinášame aj nové koncepčné riešenia. Od roku 2007 pracuje priamo v Trnave tím vývojových inžinierov, ktorí neustále inovujú diely podľa požiadaviek zákazníka.

Do našej spoločnosti hľadáme ľudí, ktorí zdieľajú aj naše spoločné hodnoty, ktorými sú precíznosť, zodpovednosť, inovácie a korektné zamestnanecké vzťahy s prvotriednou starostlivosťou o našich ľudí.

BOGE je zamestnávateľ, ktorý sa snaží naplniť nielen požiadavky zákazníkov, ale dbá i o svojich zamestnancov s cieľom poskytnúť nielen férové finančné ohodnotenie a mnoho benefitov, ale snahou dať im aj „niečo“ navždy (nové zručnosti, znalosti, podporu pri vzdelávaní).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Strojárenská 5
917 02 Trnava