Pridať inzerát

Výrobný pracovník (šaržovací pracovník)

Bodycote Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Matuškova 48, 976 31 Vlkanová, Okres Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,2 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje manipuláciu s výrobkami počas procesu výroby
• vykonáva triedenie, nakladanie výrobkov na šaržovacie stojany a ich vykladanie
• vykonáva balenie dielov
• Pracuje sa v 12 hodinových zmenách.

• Nástupný plat v hrubom – 680,- Eur (prepočítaný na hodinovú mzdu)
• Po zapracovaní osobné ohodnotenie + odmeny
• Stravovanie zadarmo
• Vianočné a Veľkonočné darčekové poukážky
• Preplácané nadčasy
• Spolufinancovanie športových aktivít prostredníctvom balíčka MultiSport
• Poistenie

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti o zamestnanie posielať emailom
Osobné stretnutie a ukážka pracoviska

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nepožadujeme

Počet rokov praxe

nevyžaduje sa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálnu zručnosť
• samostatnosť
• ochotu pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke
• elementárne zručnosti s PC
• práca vhodná pre mužov aj pre ženy

Kaliareň - prevádzka tepelného a chemicko-tepelného spracovania kovov, ponúka služby v oblasti tepelného spracovania (zušľachťovanie, nauhličovanie, žíhanie, nitridácia, cementácia + kalenie, kalenie v ochrannej atmosfére, mrazenie).
Spoločnosť bola založená v roku 2007. Naša prevádzka je vybavená najnovšími technológiami nemeckého dodávateľa IVA GmbH. Spoločnosť v oblasti tepelného spracovania pokrýva širokú škálu procesov pre rôzne priemyselné odvetvia.
Naši zákazníci pochádzajú z rôznych strojárenských odvetví napr.: (automobilový priemysel, zbrojársky priemysel, výroba foriem, výroba nástrojov, poľnohospodárstvo, ložiskový priemysel, výroba prevodoviek)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Matuškova
976 31 Vlkanová