Obchodný zástupca / manažér pre Slovensko BODY COLOR, s.r.o.

BODY COLOR, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: práca na živnosť, brigádu, skrátený úväzok provízia 10% z dosiahnutého obratu, zárobok bez stanovenej hornej hranice
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj produktov v autoopravárenstve, stavebné a priemyslové nátery, brusivo, autokozmetika
- predaj miešania autolakov a stavebných a priemyselných náterov pomocou aplikácie
- predaj produktov z portfólia našej spoločnosti (obchod.bodycolor.sk)
- neustály aktívny prieskum trhu a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- návrhy a spracovanie cenových ponúk
- spoluúčasť pri vypracovávaní strategických obchodných plánov a koncepcií
- pravidelné porady v sídle spoločnosti
- požadujeme vlastný automobil
- hľadáme obchodných zástupcov na tieto kraje:
Bratislavský, Trnavský, Nitriansky

- kompletné kvalitné úvodné zaškolenie
- zázemie v stabilnej a úspešnej rodinnej firme, ktorá neustále expanduje
- podpora tímu a vedenia, ktoré má ľudský prístup a dodržiava slovo
- výborné pracovné podmienky a systém odmeňovania s možnosťou ovplyvniť svoj príjem
- marketingová podpora pre klientov
- vlastné riadenie pracovného času
- zaručené kompetencie
- predaj kvalitných, tradičných a žiadaných produktov dennej spotreby s veľmi dobrým potenciálom na trhu
- podpora predaja pomocou dobre etablovaného benefitného a zľavového systému pre obchodných partnerov
- podpora predaja pomocou e-shopu
- istá dlhodobá spolupráca pri dosahovaní dobrých výsledkov
- odborný a osobnostný rozvoj
- priestor pre sebarealizáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodník, obchodný manažér, obchodný zástupca, obchodný reprezentant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre absolventa len s predchádzajúcimi pracovnými výsledkami.

Sme firma, ktorá vznikla v roku 1996, predtým pôsobila pod iným obchodným názvom.

Naša firma vznikla za účelom, predávať a distribuovať výrobky po celom území SR.

Ponúkame produkty vysokej kvality, ktoré majú zázemie, históriu a sú uznávané na celom svete.

Neustále rozširujeme náš sortiment o zaujímavé produkty, ktoré od nás zákazníci požadujú alebo čo my považujeme pre našich zákazníkov za zaujímavé aby boli s naším sortimentom a službami, čo najviac spokojní.

obchod.bodycolor.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov